Hroší kůže lidovce Daniela Hermana ─ zve na Pouť usmíření do Brna!

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Lidovec Daniel Herman ověnčený dalším metálem na své hrudi, tentokrát z rukou nejvyšších představitelů spolku sudetoněmeckého landsmanšaftu, pokračuje ve svých protičeských aktivitách.

Z pozice předsedy spolku Sdružení Ackermann-Gemeinde (SAG) zve všechny „příznivce“ přepisování dějinných událostí našeho státu na již 15. ročník Poutě smíření, která se uskuteční 31. července v Brně.

Již popatnácté se bude SAG, jehož činnost je finančně kryta z darů domácích a zahraničních sponzorů, snažit „balamutit“ přítomné o páchaných "zvěrstvech divokého odsunu". Povzbuzení dřívějším jednostranným gestem brněnských konšelů, kteří se na názor dosud žijících pamětníků a příbuzných obětí neptali.

Pouť usmíření je další krok k podkopávání nejen posledních zbytků suverenity našeho státu, ale i režimů států, ve kterých se Západu nepodařilo dosadit svoji loutkovou vládu. Ano, ta letošní bude navíc věnována také podpoře běloruské občanské společnosti, kdy v rámci jejího zakončení vystoupí ex-ministr zahraničních věcí ČR Tomáš Petříček, společně se zástupci běloruské komunity!

Bez politické korektnosti je třeba otevřeně přiznat, že se naše společnost dostala do stádia 30. let minulého století. Stále více se začínají projevovat jednotlivé prvky fašismu. V popředí útoků na náš stát zůstávají aktivity spolku sudetoněmeckého landsmanšaftu, který touží po získání svých majetků v našem pohraničí a vytvořit z něj Sudety. K tomu má napomoci i konání jejich sjezdu na našem území, čeká se jen na oficiální pozvání z české strany! Že nehrozí vznik Böhmen und Mähren? Podívejme se, kdo dnes ve skutečnosti vládne tomuto státu, kdo určuje naši zahraniční politiku! ODS, TOP 09, KDU-ČSL, stále více sekundující Piráti. Pravicový Senát „nahrazující“ PS PČR, neustále útočící na prezidenta ČR Miloše Zemana a zpochybňující platnost Benešových dekretů.

Je třeba v této záležitosti vyzdvihnout úsilí MěV KSČM Brno, který společně s dalšími organizacemi ─ Městská rada KČP Brno, Kruh vyhnaných z pohraničí VSA, Levicový klub žen, Výbor národní kultury, "Matice Čech, Moravy a Slezska" a Společností čs. kubánského přátelství, i tentokrát zorganizoval ve stejný den od 17.30 hodin protestní shromáždění proti „Pouti smíření 2021“ na Mendlově náměstí v Brně.

Zda nastane skutečná doba usmíření, záleží na obou stranách. Připomeňme, že podle jedné z historiček popravili nacisté při prvním a druhém stanném právu v letech 1941 a 1942 u Kounicových kolejí 537 lidí. Odsouzené oběsili nebo zastřelili a zprávu o exekuci o den později zveřejnili v novinách. (Pozn. Našeho Restartu: čtěte ZDE a ZDEObávám se, že na oprávněnou omluvu od politických představitelů, které prezentuje lidovec Daniel Herman, budeme čekat navždy!

Please publish modules in offcanvas position.