Z Američanů a Evropanů se pomalu stávají s prominutím „debilové“ a ještě se tomu smějeme

2021 06 02 01Ladislav Kašuka (zveřejněno 25.7.2015)

Úroveň vzdělávání v současném „civilizovaném“ západním světě je doslova hrozná a vůbec nikdo s tím NECHCE nic dělat!

Přijde Vám k smíchu, když se díváte na televizi a vidíte tam, jak se televizní reportéři ptají lidí na věci, které se dřív všichni učili už na základní škole, a 90% z nich nezná správnou odpověď?!

Uvědomujete si, že mladí lidé, kteří klidně řeknou, že Trojský kůň je býložravec, nebo masožravec, nebo tvrdí, že Karel IV. bojoval v první světové válce, případně netuší, kdo to byl Shakespeare a hláskují ho jako Šejxpíra, jednou budou možná „řídit tuto zemi?!

Tito lidé, kteří nevědí téměř nic, co nečetli v bulváru, nebo neviděli v televizi, vlastně vůbec netuší, co se ve světě opravdu děje a je jim to úplně jedno! Neznají historii a věří, že druhou světovou válku opravdu začalo Rusko, jak se nám postupně snaží Západ podsouvat a vyhrála jí Amerika!

Ti hlupáčci, kterým se smějeme v televizních pořadech, jsou záměrně špatně vzdělané loutky mocných tohoto světa, kterým vyhovuje tupý dav neznající ani dějiny své vlastní země, natož ty světové, takže jim mohou lehce lhát a hnát je do stále se ze stejných důvodů opakujících válek, aby nenažraní mocní tohoto světa měli ještě více peněz!

To, čím se tedy většina lidí baví, je spíše k pláči a k zamyšlení, než k smíchu a pokud se nechceme stát v budoucnu národem „debilů“, jak pro nás plánují geopolitičtí inženýři v Bruselu a USA, musíme s tím něco dělat!

Nevím, jestli je český národ ještě natolik bystrý, že se dokáže stmelit za lídry jako je Okamura, nastavit tu vládu přímé demokracie a odejít z NATO a EU, ale pokud ne, radím všem normálním slušným lidem, kteří ještě nemají vygumované mozky současným vzděláním a mediálními masážemi, aby své děti od mala učili doma!

Učte je prosím opravdové dějiny, učte je, kdo náš národ po staletí utlačoval, chtěl ho zotročit a vyhladit a kdo nám přišel za cenu obrovských obětí na pomoc. Čtěte jim staré řecké pověsti a báje, čtěte jim nádherné ruské pohádky z knih jako je Krása nesmírná, kde dobro vždy vítězí a zlo je po zásluze potrestáno! Čtěte jim prosím Jiráska a jiné vlastenecké české autory, učte je hrdosti na svou zem a na naší historii!

Jedině z takových dětí totiž nakonec snad vyroste generace, která něco udělá s tím bordelem a degenerací, který je dnes všude kolem nás! Ti starší, co si ještě něco pamatují, už totiž pomalu ztrácí dech a většina dnešní mládeže je naočkovaná současným systémem k papouškování lží, které jim ve školách a v médiích intenzivně již od malička vtloukají do hlavy!

Please publish modules in offcanvas position.