Dopis Velvyslanectví RF z OV KSČM Klatovy

2021 05 14 01

 

Okresní výbor KSČM v Klatovech
Nádražní 201, 339 01 Klatovy

Velvyslanectví Ruské federace
k rukám velvyslance RF
nám. Borise Němcova 19/1
160 00 Praha 6 – Bubeneč

V Klatovech dne 12. května 2021

Vážený pane velvyslanče,

protiruská hysterie České republiky započatá před třemi desítkami let zánikem tehdejší Československé socialistické republiky v důsledku státního převratu nabírá neustále na síle.  Odstranění sochy maršála Koněva v loňském roce v Praze – Dejvicích a především v současné době  obvinění Ruské federace na podílu likvidace muničního skladu ve Vrběticích posunulo dřívější  dlouhodobě nadstandardní vztahy obou států na bod mrazu.

Vše se tak děje na pozadí falzifikace Evropské unie o hlavních aktérech – vinících rozpoutání 2. světové války, stejně jako zpochybnění a znevěrohodnění rozhodujícího podílu slavné Rudé armády na osvobození  rozhodující části Evropy  z válečného područí německého nacismu.

Chceme Vás, vážený pane velvyslanče,

ubezpečit, že současný mediální obraz spojen s projevy hraničícími s hyenismem některých současných vládních představitelů a politických osobností obou komor Parlamentu ČR nejsou skutečným obrazem stavu české společnosti. Většina našich občanů si bude navždy pamatovat, kdo položil za záchranu našich životů životy své. Žádné sebevětší zkreslování historie, nemůže zpochybnit a zničit vřelé bratrské vztahy mezi našimi národy. Český lid za Vámi stojí i v tak složité době, kdy je stále větší nebezpečí rozpoutání zničujícího světového válečného konfliktu. Přestože  armáda ČR stojí tentokrát spolu s armádami států NATO proti RF, která je Západem prezentována jako říše zla, naši občané zůstávají i nadále mírumilovným národem.

Národem, který bude vždy stát na pozici zachování míru a bezpečnosti, na hodnotách, které se Ruská federace v atmosféře válečné konfrontace Západu snaží dlouhodobě upřednostňovat ve prospěch dalšího mírového soužití lidstva.

Jménem OV KSČM  Klatovy – Mgr. Miroslav Kavij

Please publish modules in offcanvas position.