ČR hozena přes palubu, naši „spojenci“ opět zklamali!

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Vzájemná solidarita států Evropské Unie ( stejně jako NATO) má pro ČR spíše abstraktní význam. Kauza „Vrbětice“ je toho opětovným důkazem. Unie údajně dál stojí v této kauze za Českou republikou, ale k vyhošťování dalších ruských diplomatů se nepřidá!

Osamocenými hráči v této hře na vyhoštění diplomatů tak zůstaly pouze vždy protirusky „přicmrndávající“ Pobaltské státy, Slovensko a Bulharsko.

Likvidace pomníku maršála Koněva, nepovedený scénář Koudelkových „čučkařů“ a jeho „řídících spojenců“, v jehož závěru naše slavná opozice se senátory chtěla vyhlásit Rusku válku, pomyslnou konečnou v ničení téměř zlikvidovaných česko-ruských vztahů nejsou.

Politika pravicových stran TOP 09, Pirátů či STAN, ODS, KDU-ČSL či „sorosových“ Pirátů vedoucí k likvidaci České státnosti má další vrcholy obzoru. V krátkodobém horizontu přijetím eura skoncovat s českou korunou, z dlouhodobého hlediska zlikvidovat poslední zbytky suverenity našeho státu ve prospěch Německa a Západu.

V kauze Vrbětice vláda Andreje Babiše zadání Západu splnila. Vzájemné Česko-ruské vztahy se dostaly na bod mrazu, zničeny byly zbytky obchodní spolupráce. USA se nemusí obávat o naši „bezpečnost“ z důvody dostavby JE ruskou firmou. Vakcína Sputnik, kterou začíná očkovat i slovenský stát a začne se vyrábět v Německu, zůstane pro spoustu našich zájemců nadále pouze zbožným přáním. ČR pro EU nadále zůstává dojnou krávou, odbytištěm jejich odpadu, montovnou s třetinovou mzdou svých zaměstnanců.

Podle českého ministra zahraničí Jakuba Kulhánka naší podpory na solidární vypovězení dalších Rusů z unijních států by se mohlo dostat na summitu EU za dva týdny. Přísloví „slibem nezarmoutíš“ se pro naši vládnoucí garnituru stává stále častěji aktuálnější. Stejně jako nevyslyšené volání občanů na vystoupení ČR z EU na základě stále chybějícího referenda, pro jehož přijetí není politická vůle.

Please publish modules in offcanvas position.