Provedení za čtyři, celkově za jedna

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Sobotní večerní tiskovka rozechvělého premiéra Babiše a ministra vnitra Hamáčka, na které předseda vlády roztřeseným hlasem ohlásil, že za explozemi muničních skladů...

ve Vrběticích v roce 2014 stála ruská vojenská rozvědka GRU, ukončila několikaměsíční marathon nepřetržitého covidového zpravodajství.

Další hodiny v hlavním mediálním prostoru pak patřily supům slétávajícím se na svou kořist, aby další díl z cyklu protikremelské hysterie byl úspěšně završen a byla zasazena další rána do jednoty a přátelství Slovanů, která začala být nahlodávána v minulosti odstraněním sochy maršála Koněva z pražských Dejvic.

Následně sdělená přijatá vládní opatření kopírovala jen informace již publikované na dezinformačním webu Aeronet, který se zatím české eurohujerce Jourové ve službách Bruselu nedaří „zklidnit“. Vláda ČR, občané, se o Vaši bezpečnost postará do puntíku!

Nemějte již obavy z ruské vakcíny Sputnik, mnout ruce z astronomických zisků si budou farmaceutické západní společnosti. Vyloučili jsme Rosatom z dostavby Dukovan, která bude nyní v režii firmy Westinghouse. K posílení bezpečnosti fašistické Ukrajiny před další rozpínavostí putinových zelených mužíků byla na Ukrajinu desítkami amerických transportních letounů dopravena další těžká vojenská technika a zbraně.

Jak a kým budou odměněni hlavní aktéři tohoto a budoucích dějství protiruské hysterie, ukáže čas. Šéf čučkařů Michal Koudelka vyznamenání, které předurčilo jeho další činnost, obdržel v sídle Ústřední zpravodajské služby CIA již v březnu 2019.

Akce Vrbětice kromě materiálních škod má za následek především ztrátu dvou lidských životů. Kolik lidských obětí bude znamenat rozpoutání skutečného válečného konfliktu na Ukrajině k prosazení zájmů USA, neví ani hlavní protagonisté zatáhnutí armády ČR do tohoto válečného konfliktu. Senátor Fischer, prezidentský kandidát Petr Pavel ani válečné političky, se kterými se roztrhl pytel (Němcová, Langšádlová, Černochová, Pekarová-Adamová), zcela jistě do první válečné linie nasazeni nebudou! Nejen končící mnohaleté působení příslušníků armády ČR v Afghánistánu znovu potvrdilo, že čas pro vystoupení našeho státu z NATO a s ním spojenou bezpečnost ─ již nastal dávno!

Please publish modules in offcanvas position.