Štěkot stran opozičního „demobloku“ sílí

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Přizvání ruské firmy Rosatom do výběrového řízení o dostavbu jaderné elektrárny v Dukovanech. Následné odvolání vládního zmocněnce pro jadernou energetiku Jaroslava Míli z důvodu jeho chybějící bezpečnostní prověrky.

Dva kroky ministra průmyslu a obchodu Karla Havlíčka, které způsobily, že politické „elity“ opozičního demobloku opět vypadaly jako býci na červeném hadru, varující svými „hutnými“ ideologicky zabarvenými prohlášeními před skrývajícím nebezpečím z ruské strany.

Názory „starých známých rusofobů“ vůdkyně TOP 09 Markéty Pekarové Adamové či senátora Pavla Fischera již nikoho nepřekvapí. Stejně jako šéfa ODS Petra Fialy, bijící tentokrát na poplach upozorněním svým komentářem, že „Babišova vláda hazarduje s bezpečností ČR, to musí podzimní volby ukončit!“

Zatímco Německo navzdory pokračujícím sankcím ze strany USA pokračuje s ruskou společností Gazprom na dokončení a spuštění nového plynovodu Nord Stream 2 a ruská strana podepisuje dohody s Německem, Francií, Španělskem a dalšími státy na výrobu vakcíny Sputník V, Česká republika „upevňuje“ své postavení koloniálního státu vůči Západu. Vše s  přispěním BIS a vyznamenaného Koudelky CIA plnící do puntíku její příkazy, či SUKL „bránícímu“ se schválení očkovacích vakcín dodaných ruskou stranou.

Ohrožením pro tento stát, pane profesore Fialo, není ruská společnost Rosněfť, ale politici Vašeho kalibru ve službách cizích západních mocností. Ve Vašem případě navíc „poskoci“ sudetoněmeckého landsmanšaftu!

Please publish modules in offcanvas position.