Provokace předáka sudetských Němců Bernda Posselta zabalená do adventu.

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Předseda sudetoněmeckého landsmanšaftu Bernd Posselt ani v období vánočních svátků nezapomněl vypustit další ze svých balónků, kterak jsou na tom Češi se ztrátou historické paměti.

Ve svém zveřejněném videu z poslední adventní neděle se opět vrátil k odsunu sudetských Němců, který podle něj nebyl ničím jiným, než chladnokrevně plánovaná etnická čistka.

Nezapomněl okomentovat také brněnskou Pouť smíření, která dle jeho slov „vyjadřuje protest mnoha Čechů, a zejména mladých Čechů, proti vyhnání a ozřejmuje, že směřujeme k lepší budoucnosti“.

2020 12 23 12ožná by Berndu Posseltovi právě v období adventu neuškodilo zaposlouchat se například do projevu Reinharda Heydricha o Češích, který pronesl 2. října 1941 ze Sídla Říšského protektora, Černínského paláce, než začne k obrazu „svému“ přepisovat toto citlivé a pochmurné období vzájemných česko-německých vztahů:

"Tento prostor musí být jednou definitivně osídlen Němci. Tento prostor je srdcem říše a nemůže trpět, to ukazuje německý vývoj v historii, aby z tohoto prostoru přicházely znovu a znovu rány dýkou proti říši. Nechci však snad říci o konečném poněmčení tohoto prostoru: pokusíme se tedy teď podle staré metody poněmčit českou verbež, nýbrž říkám docela střízlivě: začíná to věcmi, s nimi můžeme už dnes maskovaně začít. Abychom získali přehled o tom, kdo z lidí v tomto prostoru je schopen poněmčení, musím provést soupis v rasově národnostním smyslu“.

2020 12 23 03ouha landsmanšaftu po navrácení majetku tak nadále zatemňuje všechna zvěrstva, která Němci na občanech československého státu napáchali. Jak vidno, odkaz pana prezidenta Beneše z května 1947, ve kterém upozorňuje, že Německo se nikdy nevzdá snahy o ovládnutí Evropy, je aktuální stále a dlouho zůstane (viz video níže). Dnes navíc s českými přisluhovači „vlastenci“ a „krajany“ z řad především KDU–ČSL, ale kupodivu i ČSSD, kteří se budou chtít omlouvat za spravedlivý odsun Němců po 2. světové válce dle vzoru ex-prezidenta Václava Havla.


CO ŘEKL PO ODSUNU NĚMCŮ Z ČESKOSLOVENSKA
BÝVALÝ ČS. PREZIDENT DR. EDVARD BENEŠ! 

2019 05 31 06

2020 12 25 03současné době, kdy Česká republika se stala pevnou kolonií Německa předurčující vývoj Evropské unie, politická vůle po vystoupení našeho státu z tohoto uskupení je zatím v nedohlednu. Zbývá jen oprávněný požadavek na zaplacení válečných reparací, který v minulosti požadovala KSČM a z neparlamentních stran například ANS. Požadavek, který vůči Německu vzneslo například Řecko a Polsko. Chce to jen větší vlastenectví a národní hrdost.