Šrouby se utahují – Babiš s Matovičem opustí Titanic poslední

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Psychologická, mediální a politická válka s „krycím“ názvem covid se blíží do finále. Zelenou dostává tvrdé propagandistické masírování farmaceutickými žoldáky. Na plný plyn jede bruselské ministerstvo pravdy v čele s Věrou Jourovou. S trochou do mlýna přispěla i všehoschopná neziskovka Člověk v tísni v podobě příručky Dezinformační dezinfekce pro učitele a žáky.

2020 12 04 02němovna schválila "nepovinné" očkování hrazené ze zdravotního pojištění. Vláda psychologicky dopřála občanům předvánoční uvolnění, nasát atmosféru svátků a těšit se zprávě v podobě 5,5 miliónů nakoupených „rychlokvašných“ vakcín, které ČR nakoupila u EU.

NWO se svými Piláty Pontskými v osobě oligarchy Babiše a fašistů v bílých pláštích představitelů Blatného, Prymuly, Kubky a dalších tak může přistoupit k vakcinačnímu teroru, který si s ničím nezadá se současným  Matovičovým fašismem na Slovensku. Zarážející je, že právě premiéři obou států Babiš i Matovič zájem o osobní očkování vakcínou, která je mnohými občany označována za nebezpečný „sajrajt“, netouží.

Mediální prostředí navodilo ve společnosti atmosféru strachu.

Odvahu poukazovat na koronavirový světový podvod, prezentovat vlastní odlišný názor, mají dnes jen jedinciviz zpěvačka Ilona Csáková. Nikoliv strany a hnutí, se svatou výjimkou ANS v čele s „národní hrdinkou“ Dr. Vladimírou Vítovou.

Je zřejmé, že vláda premiéra Babiše, vedena svojí nejlepší milenkou Evropskou unií, žene český národ do záhuby. Mainstreamem se již dnes šíří předzvěsti o „ponovoroční“ třetí vlně koronaviru. Co můžeme dále očekávat? Dojde k uzavření komplet veškerého života v republice, nebo dokonce k zavedení stanného práva, jež si v ničem nezadá s heydrichiádou v době Protektorátu 1939 – 1945?

Vývoj lidské společnosti je v souvislosti s koronavirem na uměle vytvořené křižovatce. Ve 20. století byl pro mnohé spasitelem charismatický a plamený řečník Adolf Hitler. Dnes je do role novodobého spasitele lidstva „pasován“ Bill Gates.

2020 12 04 11noho otázek a odpovědí v souvislosti s covidem zůstává nezodpovězených. Například, zda se občané ČR stanou cílenou obětí povinného očkování nedostatečně vyzkoušenou vakcínou a zda jejich občanské svobody dané ústavou budou podmíněny tím, jestli se naočkují.

Je nejvyšší čas, aby na ochranu svých občanů kromě již zmíněné ANS s jasným stanoviskem přišly i parlamentní politické strany, včetně KSČM.