Fašistická vláda ČR narovnání vztahů s RF řešit nechce!

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Vztahy ČR s RF se přiblížily bodu mrazu. K řešení "nenormální" situace, která nastala díky plnění do puntíků scénáře amerického velkého bratra některými českými politickými zaprodanci, měly napomoci chystané konzultace o řešení problémů ve dvoustranných vztazích.

Dnes se plně ukazuje, že jde jen o pokračování mediální hry k dalšímu vyostření negativního obrazu Ruské federace v očích našich občanů, k vytváření dalšího obrazu případného vojenského agresora.

Sdělení českého ministra zahraničí Petříčka, že otrava Navalného jedem novičok ohrožuje připravované rozhovory mezi oběma státy, jsou jen další mozaikou dlouhodobého scénaře USA, do kterého se ochotně zapojuje stále více našich politiků.

V předcházejícím období důvodem pro odklad dvoustranných vztahů k řešení vzniklých problémů byla situace v Bělorusku, nyní otrava Navalného, příště...? Možností ve scénáři je víc než dost!

Stále více občanů se stydí za "naši" skrytou fašistickou vládu a některé "regionální" politiky. Za jejich zbabělost podřizovat zájmy našeho státu zájmům USA, jejich zaprodanost ve věci prosazování politiky suverénního samostatného státu! Za napomáhání a prosazování politiky podporující americké válečné snahy (pod hlavičkou NATO) k dalšímu vyostřování mezinárodního napětí mající za cíl rozpoutat a ospravednit zničující válečný konflikt "západních jestřábů" s Ruskou federací.

Please publish modules in offcanvas position.