klicNEVEŘEJNÁ DISKUSE     Kontakt na nás: nas-restart@yandex.com

Náš Restart po delší odmlce opět funguje a lze posílat články, dotazy a informace na výše uvedený e-mail. Za provozování webu se musí platit, proto prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

Vzkaz prezidenta Akademie geopolitických problémů generála Ivašova Leonida Grigorijeviče všem ruským občanům: "Rád bych vysvětlil jednu velmi důležitou věc - je válka. Válka na zničení. Zničení nás všech!"

Vážení spoluobčané!

2020 09 01 18Zdá se, že mnozí z vás si nejsou vědomi smrtícího nebezpečí nás všech. Svět je skutečně na okraji propasti. A není to nárůst ani metafora. Tohle je realita! Dále automatický překlad...

Ale podle velmi nízké aktivity na sociálních sítích to lidé buď neberou vážně, nebo si myslí, že někdo bude bojovat a bojovat za ně, nebo nic neví. Rád bych vysvětlil jednu velmi důležitou věc - je válka. Válka na zničení. Zničení nás všech! A protože se bomba a munice nerozbije, kulka a oheň, neznamená, že je klidný čas a my jsme v bezpečí.

Zbraň nepřítele - očkování-čipizace, digitalizace a umělá inteligence, 5 G-radiace, kolaps vzdělání a ztráta lidských práv a svobod. Našimi zbraněmi jsou mozky, právní gramotnost, sociální média, informace, občanská aktivita, víra, modlitba a vítězná světelná síla lásky. Pokud si myslíte, že to nestačí, tak se mýlíte. Tohle je víc než dost k vítězství!

Ale máme problém. Máme to ze sovětských časů. Naučili nás, abychom se ke státu chovali jako chůvu, která o všem rozhodne, postará se o vše, " najednou kouzelník v modrém vrtulníku..." atd.

Ale všichni se musíme probudit a dospět! Nikdo pro nás nic neudělá! Musíme bojovat za vlastní životy a našich dětí! A POTŘEBUJETE POCHOPIT! Ano, díky bohu, že existují aktivisté, kteří se snaží bojovat proti přední straně tím, že platí stejně smýšlející lidi kolem sebe.

Upřímný vděk patří jim. Ale co myslíte, že bez vás zvládnou všechno?! Myslíte, že v jednu chvíli dělá nějaký statečný velitel " v útoku!", a tisíce statečných vojáků bojují do bitvy, zabitých pro vás?! A vy budete Podívejte se na to na YouTube na pivo a pizzu?! Asi hodně zklamu - to se nestane. A proto.

Nyní dostáváme to, co si zasloužíme. Byli jsme stádo beranů, v domnění, že je možné nedívat se do politiky, aniž bychom se naučili zákony, žili v našem potěšení. A neuražte se mnou - nejsem příliš odlišná od ostatních... Ale hlavně jsme přestali být jedním skvělými lidmi. A to je velký problém.

A bez jejího rozhodnutí není důvod počítat s úspěchem, bez ohledu na to, jak moc křičíme " Děkujeme dědečku za vítězství!" Naši prarodiče vyhráli přesně kvůli smrtelným potížím.

A čteme příspěvky na internetu, a nejvíc co nám stačí je dát like nebo samolepka v komentáři. Lidi, chápejte - teď to nestačí mít rád! Teď už nestačí nic vědět! Musíme aktivně šířit informace tím, že je přineseme každému obyvateli! A nejen naše země! A nestačí se rozčilovat, nehoráznost nic nedává.

Pochop mě správně - nechci nikoho obviňovat, hlavně ty, kteří jsou sjetí. Ale to, co dnes děláme, nestačí! Potřebuji hmotu! Nemusíte počítat s tím, že ostatní udělají to, co je třeba pro vás! A nemusíš říkat "neznám to" - přijď na to! Neříkej "Nemám čas, pracuju", stejně jako všichni. Představte si jednoduchou pravdu pro sebe - nikdo neochrání vaše děti!!! Nyní před veškerým životem lidí a země! Nebo si myslíte, že Bill Gates, mluvil o zničení šesti miliard lidí, nemyslel vás, ale vaši sousedé?!

Je vás trochu potřeba - stačí šířit informace, psát petice a dopisy poslancům a vládním poslancům. Koneckonců, je to všechno! Připravené dokumenty a e-maily! Aktivisté už udělali hlavní práci, stačí jen pár kliknutí! Jen neříkej, že to nic nedá, prostě to udělej! Všichni! Místo fotek koček a psů...


ZDROJ ─ ZDE