Drazí muži, milé ženy ─ neblbněte!

Drazí muži, milé ženy.

2020 02 28 45Z důvodu médii vyvolané paniky došlo v Praze k vykoupení prvního supermarketu. Lidé neblbněte!

Každý jsme v první řadě zodpovědný sami za sebe, za svoje děti, za svoje blízké, za svůj národ. Začněme používat vlastní mozek a zkušenosti našich rodičů, prarodičů, prostě předků.

Každý hospodář, každá hospodyňka měli doma potraviny a věci dlouhodobé spotřeby na půl roku. Mějme je také, byť jenom na měsíc. Luštěniny, brambory, mouka, toaletní papír, sirky a další věci elektřinu nespotřebují a dají se použít při běžném provozu i po roce či dvou. Vytvořte si přirozeným způsobem během několika měsíců takovou zásobu a pak se těm redaktorům, kteří se bůhví z jaké příčiny snaží vyvolat v národu paniku, můžete jenom smát.

Koronavirus, ať je jakýkoliv, je mutací chřipkového viru a jako s chřipkou se s ním dá bojovat. Vraťme se k našim starým dobrým slovanským zvykům. Přijdete domů či do práce z venku? Umyjte si ruce. Byli jste na záchodě? Umyjte si ruce. Jednou týdně si zajděte do lázně (ruská baňa, finská sauna…), kde si vyčistíte organizmus a otužíte se. Po teplé koupeli či sprše si dejte ledovou sprchu. Tyto návyky jsou jedním z důvodů, proč morová rána pomalu vyhladila Evropu, ale Ruska se prakticky nedotkla. (pro neznalé: Finsko bylo součástí Ruského impéria, pokud nebylo zrovna obsazeno švédskými vojsky)

Pokud chcete vědět více, pořiďte si knihu Aleše Přichystala „Přežít nebo zemřít“, nebo moji „Příručku velitele“. Tenhle pokus o vyvolání paniky v České republice má odborný vojenský název průzkum bojem.

Nenechte se zmanipulovat.

28.2.2020 pplk.v.v. Ing. Ivan Kratochvíl
Českoslovenští vojáci v záloze za mír
velitel

Please publish modules in offcanvas position.