NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

Lidovci už zase vyvádějí!

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Téma ruské hrozby je pro některé politické strany nevyčerpatelné.

Jako příklad lze uvést lidoveckého poslance Jana Bartošku, kterému leží v žaludku současná cesta prezidentova poradce Martina Nejedlého do Ruska, jak je zřejmé z jeho prohlášení: „Považuji to za natolik zásadní věc. V úterý začíná jednání Poslanecké sněmovny a já budu chtít zařadit tento bod na jednání Poslanecké sněmovny, protože mě zajímá, s jakým jel pan Nejedlý a tato delegace mandátem, jak vypadal protokol, s kým se měl pan Nejedlý setkat a kdo tu cestu platí.“

Demonstrující psychopati a opice proti naplňujícím se plánům Billa Gatese a skupiny mocných.

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Poděkujme videím zpravodajské služby RUPTL za její vysílané přímé přenosy. Díky nim máme možnost být přímými svědky sílícího odporu světové veřejnosti proti nástupu nového světového fašismu, kdy desítky tisíc lidí velkých měst Západní Evropy demonstrují proti nástupu nového světového fašismu v podobě nastolení světové nadvlády a proti kterým musí policie používat „uklidňující“ prostředky.

Dárek Viktora Koženého k 17. listopadu, aneb 31 let organizovaného zločinu.

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Verdikt Obvodního soudu pro Prahu 2, který padl těsně před letošním výročím státního převratu 17. listopadu 1989, lze symbolicky vnímat jako potvrzení změn, které byly tímto datem nastartovány. Obdobím nastolení organizovaného zločinu. Po sedmnácti letech rychlosti našich soudů padl první verdikt v kauze Viktora Koženého.

Údivy Víta Rakušana nad kroky Rady České televize

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Nervozita představitelů pravicových stran z dalších kroků nově zvolených členů Rady ČT začíná stoupat. Podle „mediální“ první dámy ODS, senátorky Miroslavy Němcové, zvolením ekonomky Hany Lipovské, moderátora Lubomíra Veselého a novináře Pavla Matochy není garantováno to, co zákon předjímá, tedy hlídat, aby ČT vysílala objektivně a vyváženě.

USA barevný podzim zvládnou

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Amerika zažívá v souvislosti s posledními prezidentskými volbami svátek demokracie. Pohled zvenčí ale vypadá spíše jako její pohřeb. Průběh voleb v plné nahotě ukazuje na pokrytectví světového četníka, který neumí zabezpečit volby bez podvodů, ale přitom vykřikuje, ve kterých nedemokratických a totalitních státech byly zfalšované.

Agresivní virus v KSČM

22. říjen 2020 (ZDROJ)

2020 11 01 04o krize KSČM, která se plně projevila po posledních volbách, vstoupil se svým náhledem známý politolog Oskar Krejčí v rozhovoru pro časopis Argument! "Hnutí ANO je jako mladý agresivní virus, hostitele nakonec zabije". V něm správně popisuje některé příčiny této krize a odklonu důvěry lidí od KSČM, zejména kvůli spolupráci na současném vládním projektu.

Kom. strana Číny 1. července 2021 oslaví 100 let od svého vzniku

2020 09 16 12PhDr. Josef Skála, CSc.

Čínská akademie společenských věd vydává k stému výročí založení KS ČLR i sborník zahraničních marxistů. Z 5 kontinentů jich vybrala také rovných 100. Mám tu čest být jedním z nich. V rozsahu, vymezeném nám všem vydavatelem, jsem přispěl následujícím textem.

Občany ČR nevydírá KSČM, ale USA

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

České zdravotnictví přijíždí zachraňovat 28 lékařů z USA. V případě pomoci kubánských lékařů, kteří se angažovali v boji s covidem na jaře nejen v Itálii, vše by zůstalo bez mediální odezvy. Solidarita zaoceánských bratrů, kteří „bravurně zvládli ve své zemi první vlnu“, je ale jiného kalibru!

Zneužitý Prymula k destabilizaci vlády

2019 06 18 16Mgr. Miroslav Kavij

Skutečný důvod utajenené restaurační návštěvy ministra zdravotnictví Prymuly s poslancem ANO Faltýnkem se možná dozvíme po prvotních pohádkách.

Jméno iniciátora schůzky a zákulisního hráče Faltýnka dává ale tušit, že šlo o nějakou levárnu spojenou s kšefty.

Sebedestrukce Západu a lochneska „neomarxismu"

2020 10 15 08PhDr. Josef Skála, CSc.

Šťavnatý je už název - Sebedestrukce Západu. Ještě nedávno by mu hrozilo mediální autodafé. Teď ale právě tak nazval novou knihu Institut Václava Klause.

Autory příspěvků jsou on sám, Jiří Weigl, Aleš Valenta, Ladislav Jakl, Ivo Strejček, Petr Hájek, Michal Semín, Tomáš Břicháček a Milan Knížák. Drsné jsou i portréty sebeprznění, o němž je řeč.