Igorův povolební komentář

Vznikla nejhorší varianta ze všech, zhouba bude stát na každém kroku. Nesmíme jí podlehnout.

No šílených zpráv není nikdy dost, zrovna jsem si přečetl názory různých pitomců k povinné vakcinaci, a jsou to stále stejné kreatury ve střetu zájmů… Babiš,  Prymula, Kubek,... Chtějí povinně vakcinovat svinstvem, za které výrobci nenesou odpovědnost, které nemá  ukončené testy, a je tudíž experimentální.

Je vůbec možné takto uvažovat? Nebojím se covidu,... je zajímavé, že čísla hospitalizovaných očkovaných v ČR jsou úplně rozdílná od třeba Slovenska, ale i jiných okolních zemí... bojím se těchto zrůd v bílých pláštích i v kvádrech... nelidské bestie, které z nás chtějí udělat cvičené opice řízené z pekla, a to za pomoci pochybných testů, které se od nového roku nemají používat.

Proč až od nového roku, když se ví o jejich nevhodnosti už delší dobu… Asi chtějí vyrobit co nejvíce nakažených a spustit nevídané restrikce, včetně povinné vakcinace. To jim snad nemůže projít. Vždyť všichni výrobci platili veliké pokuty za podplácení doktorů, aby zfalšovali klinické studie. To už je opravdu genocida se vším všudy.

Nesmíme podlehnout této demagogii a tomuto vakcinačnímu teroru, který není jediný, viz klimatický teror, hospodářský teror, finanční teror, justiční teror a bezbřehé vydírání,  no není toho na jednoho už dost...!

Tak si zase čtu ten pitomý seznam, už se zase roztrhl pytel s těmi odborníky na očkování, včetně pologramoty Šlachty, kteří by to nejradši vrazili všem a nadávají neočkovaným do nezodpovědných a sobeckých. To je hrozné rozdělování společnosti, vytváření nevraživosti a skoro pobídka k masakrům a lynčování. Zavřít by je měli, včetně Hořejšího a dalších. Oni nechápou, že se někteří nechtějí vakcinovat korporátními, západními, nebezpečnými a jen nouzově schválenými vakcínami, navíc schválenými pochybnou, korporátně fašistickou organizací EMA.

Zřejmě by schvalovali i cyklon-B. Opravdu primitivismus a osočování lidí se zdravým rozumem nejhrubšího zrna. Oni jsou ti nesnášenliví a sobečtí, ke svému zdraví i k okolí. Už přešli na tvrzení, že kvůli neočkovaným se nemůže rozvolnit... Taková drzost...!

Koronavirů je velké množství, to chtějí na každý dělat nějaký sajrajt, a proč zrovna nyní jen na tento jeden? A proč jsou statistiky o hospitalizovaných ze zahraničí úplně opačné, než z ČR? A proč se nedají sehnat bezpečné léky? A proč to chtějí cpát i do dětí? Jsou to lidské zrůdy, kvůli mamonu a zkorumpovanosti jsou schopní zničit i svou rodinu. To jsme to dopracovali… Homo sapiens......

Igor

P.S.
No a Bureš je i nadále aktivní, nyní se prý nechal vakcinovat potřetí... 
Ha, ha, ha... Sedí tam jak svatej u stolu a vyhlašuje tu směšnou pohádku Česko se vakcinuje. Je to pěknej šmejd!

Please publish modules in offcanvas position.