Igor: V jednotě je síla!

Ahoj čtenáři!

Doba je hrozná. A já zastánce té smrtící vakcinace (viz i Milan Lasica; a další - můžou si kecat, co chtějí, třeba i nejvrchnější patologové nebo prý rodina), vůbec nechápu.

Všechnu spojitost s tou vakcinací popírají, no jistě. Kde se tito lidé berou, je záhada. Úplné zatemnění mozku a strašná agresivita.

Když slyším spojení „jediné možné řešení“,  vidím koncentráky, Mengeleho,  zneužitého  Hitlera  a  západní korporace DU Pont, I.G. Farben, Monsanto a další.... vrcholně nelidské zrůdy, zastoupené prý lidmi.  Musíme se semknout v boji proti těmto zrůdám, všichni, kdo myslí aspoň trochu lidsky, zdravě. Upusťme od kydání špíny na různá uskupení a konečné se sjednoťme v boji s covidovou mafií.

Jiný důležitější úkol, přímo životní, dnes není, volby jsou šílenost v gesci těchto zrůd. Vykašleme se na jejich špinavé peníze a pojďme do tohoto boje rovně. Jsem zhrozen z těch řečí i z lidí, které jsem ještě nedávno považoval za normální.

Odsuzování třeba Jany Bobošíkové, že si přivlastnila nějaké peníze. Koukněme se, co dnes dělá. Aby bylo jasno je jasné. Její osvětová činnost stojí jistě nemalé peníze. Připisovat jí dnes honbu za penězi je devastující a zrůdné, bohužel i sebezničující. Nehaňme apriorně Volný blok, sledujme, co tito lidé pro český národ  dělají, nehledejme ve všem hnídy.

Dnes jakákoli strana, která opravdu bojuje za lidské životy, nešplhá po zádech jiných, nepřivlastňuje si nebetyčné zásluhy a nepomlouvá druhé. V tom je její ušlechtilost a důvěryhodnost. Toto přeji i ANS, a všem lidem, kteří si přejí zachování normálního, přírodního života na této těžce zkoušené planetě.

Je mi zle z lidí, kteří přijali tuto hru nejvrchnějších globalistů, a útočí na zdraví nás všech, ale, a to je tristní, i na své vlastní zdraví. Vůbec si totiž neuvědomují, jaké šílenosti se zúčastňují a jaké to bude mít následky pro okolí, ale i pro ně samé. Nyní opravdu již jde o boj o přežití lidstva – o život v normálních podmínkách a ve zhruba současných počtech obyvatel.

Nic jiného není důležitější. Proto nějaké vylhané volby a šílenosti kolem nich jsou jen  střelným prachem pro novodobé katy lidstva. Bohužel, stále jedeme a myslíme v chomoutu tohoto šíleného systému a genocidy. Jednáme s vrahy a zaprodanci o normálním životě… V jednotě je síla. Peníze vše živé ničí a zotročují.

Postavme se již konečně těm vrahům a zvrhlíkům. Mysleme na život, nespolupracujme se smrtí!

Již vzhůru, psanci této Země..........

Igor

Please publish modules in offcanvas position.