Fašistický stát: Igor píše komentář k aktuálnímu dění

Je příjemné jarní ráno, za okny vše kvete a snad jen Škarohlíd by vinil náš stát, stát našeho lidu, z činností, které hraničí až s lidskou genocidou. Dnes a každý den se přesvědčujeme, i ze zpráv lživých cizáckých médií, právě o tom, že náš stát je pokrytecký. A také fašistický.

Měří dvojím metrem, ať už doma, tak při dění v zahraničí. Kdyby nám v něčem třeba poradilo Rusko, stát se okamžitě postaví na zadní a hned vyhlašuje sankce.

Že tu máme ambasádu USA, která nám řídí stát, zahraniční politiku a vlastně celý náš život, to je jiná ─ tak stát nestačí odmotávat toaletní papír.

Stát nás chce všechny vakcinovat, i naše děti, pochybnými vakcínami západních korporací, které jsou ve stádiu výzkumu a mají dočasné povolení v nouzovém stavu. S termínem dodání třetí fáze výzkumu koncem roku 2023. Druhá fáze, testování na zvířatech, se vynechala, a nyní se již testuje na lidech, zadarmo a s nemožností odškodnění za případné újmy na zdraví.

Podle některých zpráv testy na zvířatech v minulosti probíhaly v omezeném režimu, pro všechna zvířata však měly fatální konec. Stát to dělá chytře, sám nikoho přímo nenutí, jen přes různé zprostředkovatele si vakcinaci nepřímo vynucuje. Tím se zbaví odpovědnosti. Však ses nechal vakcinovat dobrovolně, třeba kvůli zaměstnání či dovolené.

A používá k tomu i rozdělování lidí a útoků jedněch proti druhým.

Teroristickým způsobem chce na základě lží, diktovaných z ciziny, svrhnout legitimní vládu v Bělorusku a pomocí dotací z našich daní posílit  tamní liberální a zkorumpovanou opozici, kterou adoruje a zve k návštěvě naší země, bez našeho souhlasu.

Zřejmě i sám obchoduje, nebo alespoň zavírá oči před obchodem se zbraněmi, které se pak dostávají i do rukou teroristů po celém světě. Páchá i státní terorismus proti vlastním občanům.

Fašistický stát politicky podporuje korporace, které nám ničí náš průmysl a naše živnostníky, nechává se od cizích korporací korumpovat ─ ke všemu tomu využívá lživá, protilidová média, která vlastní a také osobně korumpuje. Podporuje fašistický režim na USA závislé Ukrajině. Ničí a zavírá lidi, kteří se proti tomu postaví.

Nevděčný stát se chová macešsky k památníkům našich osvoboditelů, překrucuje dějiny a vystavuje nás zlořádům systému, který je všechno možné, jen ne lidský…

Že se takto stát projevuje, za to může šílená vláda, parlament a senát, kam jsme naší letargií a nevšímavostí nechali proniknout ty největší pokrytce, teroristy, fašisty a korupčníky ve službách cizích zájmů. Pokud budeme takto dále pokračovat, pak budoucnost tohoto národa se jeví hodně rozmazaně.

Je jasné, že nikdo ve dvacátém prvním století nepředpokládal, že bude muset bojovat s nepřítelem, i ve vlastních řadách. Ve státě, který si vypůjčí praktiky fašistického Německa z doby války, i když zatím jen v jiném obalu, ale v jádru nám všem půjde o život!

Lidé, bděte! (To platí dnes dvojnásobně… )
Za naše děti.........!!!

Igor

Please publish modules in offcanvas position.