Igor shrnuje: ÓÓÓÓÓ, my se máme.......!

Kvůli dovoleným lidé licitují o termíny dávek vakcín... chudáci, možná bude jednou z posledních.  Srbsko daruje Česku sto tisíc vakcín, že by odplata za „humanitární bombardování“?

Zdarma jen dva testy za měsíc, to by bylo, důchodci, abychom z vás ty zvýšené důchody dopředu nevytáhli.

O rady skupiny MeSES a Smejkala stojí Bureš i Kuba... no vlastně kdo jiný, zřejmě jim už radí dlouho. Senátoři se vyslovili pro bojkot olympiády v Číně, Thajwanec by to nerozdýchal ani v respirátoru…

Koalice Spolu odzvonila v Brně starým časům. Galantnost a pravdomluvnost, kterou ctí nadějná a vlivná politička Pekarová Markéta, jistě ji dostane od doktorů a inženýrů tmavější pleti, kteří jí tu tolik chybí, pokud ovšem nebude v nějakém střeženém bunkru.

Češi jsou závistiví, říká Keller na videu.... vakcína je vakcína a chci ji mít dříve, než soused, Dron viděl nesrovnalosti v kauze Bečva, také mi někdy připadá, že místo soudců zde rozhodují droni, možná by to bylo pirátštější.

Když ráno ve schránce nejsou noviny......., tak je hezký den. Ministr pod palbou, asi vrbětických samopalů SA-58, ohlásil jednotné očkovací průkazy, to bude výhoda, již se nespletou s průkazy ovcí.

Potvrzeno: svět už použil 1,5 miliardy dávek humánních vakcín. Kanadská firma shání lidi na testování nové vakcíny. A Francouzi nechtějí být pozadu, chtěli by vyrábět až 1,5 miliardy vakcín ročně. A co výrobce u nás? Asi ty všechny vakcíny budeme muset věnovat i všem mimozemšťanům v okolí naší planety, z humanitárních důvodů, kteří nás brzy budou ohrožovat a naši „globalističtí soudruzi“ nás budou muset chránit. Dej si vakcínu, odevzdej majetek a pak tě již nic nebude trápit, ani UFO.

Covid v Argentině sílí, asi tu předčasně naděloval strýček Sam či Santa Klaus. Děkuji, výborný příteli, napsal desperát Netanjahu Zemanovi, jo, mít dobrého prezidenta, který se umí "včas" omluvit za své pochybení a vyvěsit správné vlajky, to je k nezaplacení. Zelenského se nebojím, tvrdí Kličko, dám mu KO a bude. Technické obory středních škol a učilišť lákají nové žáky - že nevíš, kdo byl Karel IV., Mistr Jan Hus, či Žižka, nevadí, stejně nastoupíš do montovny nebo budeš na pracáku. Stačí, když budeš znát cestu, jak tam dojít.

Pandemie, tady nějaká byla, vymřelo snad půl národa?, změnila firemní pracoviště. Musí také narovnávat podmínky sexuálním menšinám, to bude toalet, to bude možností se schovat. Šéfe, hledej si mě.

Hamáček podal trestní oznámení, že by už konečně i na sebe? U Jílkové o kvalitě potravin, ale proč, vždyť „soudruh“ Bělobrádek a KDU-ČSL toto řešili již před drahně lety, to nám snad lhali? Porušení mysliveckých zásad lovu je pytláctví, permanentní porušování zákonů a Ústavy ČR našimi politiky a vládou je úsměvné uličnictví.......

Chladno nesvědčí kůrovci, budeme muset zatopit bezemisními kotli, nebo počkat na to deklarované globální oteplování. Češi přibrali na váze a jsou více ve stresu, to je divné, vždyť naši „kovidoví soudruzi“ se tak snaží, abychom žili zdravě, zbytečně se nepřecpávali na restauračních zahrádkách, netrápili se v dopravních dovolenkových zácpách, dýchali jen „napůl“ ten zkažený vzduch a nejlépe seděli doma u ČT a sledovali duchaplnou, moderní a radost a veselí přinášející moderní tvorbu, hlavně americké a západní provenience.... tak hurá na gauč, čistou vymytou hlavu a hlavně relaxovat, to je doporučeno po té zázračné vakcinaci......no není ten svět hezký???........

Szijjártó prohlásil, že politické útoky na českého premiéra postrádají jakýkoli právní základ a že začaly jasně proto, že Babiš „hlasitě jde proti“ hlavnímu liberálnímu proudu a hájí zájmy svého národa. A JAKÉ ŽE TY ZÁJMY MÁME?

Vakcinace, vakcinace, vakcinace a zase jen vakcinace. Ne léčení vyzkoušenými, levnými a prověřenými léky. A podivné rekordy v této zdravotně-politické hře, podivné čachry s dotacemi pro Agrofert, totální zmrazení vztahů s Ruskem kvůli pitomcům ve vládě, další ničení zdraví pomocí prachových respirátorů a roušek, pokuty za jídlo v restauraci bez glejtu, strašení volbami a výherci této předem naprogramované loterie, čtení pohádek pro děti a dospělé od rána do večera, podvodná a nic důležitého nepřinášející media, podivné zapomínání až trestné činy politiků v přímém přenosu, rozdělování lidí na kategorie ─ apartheid, okrádání lidí v montovnách a vyvádění peněz z ČR do zahraničí, prodávání surovin a pozemků do zahraničních rukou, ničení českých podnikatelů, justiční, státní mafie v neprospěch občanů ČR, podivné rozsudky Ústavního soudu, obrovské zadlužení lidí a státu, hrozící ekoterorismus a zdražení všeho, otevřené nebe pro jakákoli letadla NATO a nezájem o to, co zde provádějí, strašení nelegální migrací a absence seriózní zahraniční politiky, absence zájmů České republiky ve světě, skákání, jak páníček píská, podivné praktiky ve zdravotnictví a s covidem, pochybní američtí a jiní radilové za těžké peníze v neprospěch lidí, ničení školství a již i terorizování dětí ze strany státu..........atd, atd.

Poznamenal také, že Maďarsko je pravidelně terčem podobných útoků. Maďaři zřejmě jsou také pod vlivem........asi pirátského konopí. A jak vlastně funguje V 4, jedině v jednotě je síla, ta je zatím v nedohlednu, i díky Babišovi a našim americkým a německým zájmům.....

Očkování proti onemocnění covid-19 od společností Astra Zeneca a Johnson & Johnson by v Česku měli dostávat pouze šedesátníci a starší. Na doporučení se ve čtvrtek shodla Česká vakcinologická společnost, řekl prý Českému rozhlasu - Radiožurnálu epidemiolog a bývalý ministr zdravotnictví Roman Prymula. Kolik že tomu Prymulovi je let?

A zároveň by tito lidé měli jako jediní dostávat dvě dávky. To jako výstřel jistoty? A taky trombóza v tomto věku může přijít častěji a z fyziologických důvodů, to bude výmluva. Jasná řeč. Ty zvýšené důchody budete přijímat jen krátce, nebo se jich vůbec nedožijete. Piráti jásají, Markéta Pekarová ty peníze  bude moci využít duchaplněji v barevných revolucích, a ubude i emisní znečišťování planety.

Zdravotníci ve čtvrtek aplikovali rekordních 93 891 dávek očkovacích vakcín proti covid-19, tím padl další rekord. Jako by šlo o fotbalový zápas. A vše úspěšně pokračuje. V Polsku již hlásí raketový nástup rakoviny, jen tak, z ničeho nic - zajímavé…

Prostě selanka, co bychom vlastně chtěli.... že jo.....?

Hezké dny!

Igor

Please publish modules in offcanvas position.