Igor aktuálně nejen ke květnovým událostem

Tak, tak, velmi zajímavé a výmluvné. Kdo to dnes ještě nechápe, je hluchý, slepý a snad i retardovaný mamonem, penězi, nákupní frontou, blahobytem a vším pohodlím. Vždy jsem říkal, že pohodlí, plný talíř a nesamostatnost je zhoubou lidstva.

Proto je Východ životaschopnější a více spjatý s přírodou, no spíše dřív byl. Od té doby, co chce v těchto atributech dohnat Západ, je na tom hůře. Proto byl socialismus mnohem lepší. Hmotné statky nebyly vždy hned dostupné pro všechny netrpělivce. Nezralí lidé nemohli mít věci bez práce. Anebo se na ně prostě muselo chvíli čekat. To bylo dobré, bohužel to však vedlo ke korupci a ke klientelismu, protože chtíč lidí, závist a snobismus jsou neporazitelné. V sobotu jsme byli v Praze, prošli jsme toho více, chtěli jsme zavítat i na ANS na Petřín…

Je celkově paradoxní, že na těch srazech se stále účastní stejní, probuzení lidé a ubezpečují se o tom, že konají správně. A kde sedí ty masy, co uvažují podobně? Jsou raději na chatách či co?

Základ je dnes ve spojení a spolupráci podobně smýšlejících subjektů, hlavně před důležitými volbami. Rozhádanost a absence integrity je zhoubná. Však svůj boj (to slovo nemám rád) může každý vést i po volbách, snít ovšem o nějaké vedoucí roli v krátké době a neochota se někam začlenit alespoň formálně je ovšem nereálná představa při současném rozpoložení společnosti.

Ale i tak přeji jednotlivým vlasteneckým subjektům co nejlepší výsledky v práci pro naši společnou věc, tj. záchranu naší vlasti, její skutečnou nezávislost a soběstačnost, aby naše budoucí generace žila v míru a pluralitní společnosti zdravého rozumu a skutečného zdraví. Bez mamonu, fašismu a zhoubného liberalismu dnešního střihu, a co je nejdůležitější – aby žila v pravdě.

Dnešní lež je devastující, člověk aby si vše otáčel o 180 stupňů. V tom se dlouho žít nedá, bude to mít své zhoubné následky na duševním zdraví populace. A ta vakcinace je úplně zničující, již se mi dělá zle, jenom o ní slyším. A stále častěji se začíná hovořit o povinnosti, přičemž se argumentuje dětinsky a velmi zjednodušeně, jako by šlo o namazání chleba máslem. Nemluvě o PCR nevhodném testování. Již o tom je plno důkazů, ale naši "představitelé" jsou stále hluší a zabednění.

Tady jde ale o život a o právo rozhodovat si o něm každou bytostí samostatně. Elitám dnes jde jen o zničující kolektivismus bez osobní odpovědnosti. Dá se říci, že žijeme ve světě zločinců a parazitů  ve vedení států. To je proti zákonům vesmíru. Newtonovy zákony ztratí svůj název, budou se jmenovat  jen základní přírodní zákony.

A tak se bude dít se všemi zákony, které objevili naši geniální předkové, aby nebyli „ne-genderově“ a „nekorektně“ adorováni. Pokud k tomu budeme i my slepí a hluší...... To platí všeobecně. Co není rozporováno, je dovoleno, i kdyby to byla největší pitomost a zhoubnost na světě, a že jich tady kolem nás je. Lidé bděte, již jde o životy a o bytí samotné........

Nyní jsem zase shlédnul pietu na Olšanských hřbitovech. Ti policajti jsou již opravdu nechutní. Musí být všude a furt něco řídit. Proč nehledají ty Američany, kteří se tady někde potulují, nebo raději nechrání a nepomáhají… Oni jen buzerují. Zase odvezli Jirku Černohorského kvůli kachnímu zobáku. Stáváme se policejním státem se vším všudy. Je to frustrující a nechutné. Video k zatčení Jirky Černohorského je ke shlédnutí ZDE.

2021 05 05 04

Ti protiruští blázni zase přivezli tu sochu Putina, jak sedí nahý na záchodě. To těm našim ochráncům a pomahačům nevadí, že jde o hanobení politika státu, který se plnou měrou zasloužil o naše osvobození od fašismu a od zápaďáckých světovládců?!!

Opravdu - ztráta vkusu, morálnosti a lidských kvalit. A všemu přihlíží to naše gestapo. Dnes už člověk bez jejich "pomoci a ochrany" nemůže uctít jakoukoli morální a historicky autentickou památku.......fuj, je to HAN-BA.

Oslavíme naše osvoboditele v kachních zobácích, které již nemají žádný smysl. A já jsem přesvědčen, že ani dřív ho neměly. Ještě jsem schopen nějak „skousnout“ ty hadry třeba v hyper, super nebo giga marketu, protože ten není náš a nemusí mě tam pustit, jako třeba do soukromého podniku. Ale venku?

Kdyby měl každý u sebe účinný, vyzkoušený a převážně neškodný lék, nemuseli by se naši "mocipáni" bát přetížených nemocnic. Proč jsou tyto léky ještě stále nedostupné? To by se mělo řešit, a né nějaké kraviny z Vrbětic, ty patří do kravína.

Igor

Please publish modules in offcanvas position.