Igor aktuálně: U nás v Kocourkově

Zase ten Klaus. No, již jsem to četl, ale má zase jednou pravdu…

U nás v Kocourkově už jsme plně přešli na lžiřeči diktované našimi „západními neo-soudruhy ve zbrani“ a na myšlení z nitra amerických bažin. To našim rádoby humanistům ve vládě nevadí, ale proti Rusku musíme rázně zakročit. To bych chtěl vidět, jak…

Vždyť naši proameričtí leštiči klik sami nemohou vymyslet vůbec nic, vše musí mít nadiktováno. Pokud bychom zrušili americkou ambasádu, byli by úplně bezradní. Proto to zatím nehrozí. Touto novou aférou se všichni křiklouni a proameričtí hujeři dopustili vlastizrady a ohrožení bezpečnosti občanů ČR.

Jsme vydáni napospas americkým tyranům a zvrhlíkům, kteří usilují o naše životy. A o životy slušných lidí na celém světě. Jsme hozeni do nitra ještěří jeskyně beze zbraní, na ještěry diplomatické zbraně nepůsobí. Dostaneme se ještě někdy ven?  V zájmu zachování rozumného, i když třeba skromnějšího života musíme. Jinak nás stihne osud, který nám tyto bestie naplánovaly.

Vrbětice, to je už tak do očí bijící lež, a dobře načasovaná propaganda. A přesto se najdou ne-osobnosti, které tomu věří. Věří této panovnické vládě a státu, přičemž tomuto mocnářství jsou ukradení, pouze je využije a zahodí až poté.

To jsou posluchači-bezmozci našich "veřejnoprávních médií" - těch je mi líto, jsou ale nebezpeční. Pak jsou tu bestie, které vědí o té lumpárně a jsou štědře placené ze západních šrajtoflí toto podporujících. Jsou zarytými rusobijci, to jsou ti praví vlastizrádci. Ti si nezaslouží jakoukoli shovívavost. 

A ti dnes okupovali vedoucí funkce v našem mocnářství. Je otázka, jestli všechny výkřiky a všechna ta zděšení obyčejných lidí v "našem veřejnoprávním médiu" jsou opravdu autentická.

Snaha o rusofobii a  povzbuzení válečnických myšlenek, mířených proti Rusku, je neuvěřitelně nelidská a zbabělá a neslučitelná se životem. Co k tomu tyto lidi vede? Dá se to těžce pochopit. Snad si nemyslí, že budou stát s karabáčem nad zotročeným zbytkem lidstva  a že si budou užívat svoji moc.

No to ani náhodou, budou také semleti. Však ti, co toto všechno zosnovali, sami mezi sebou vedou boje o své pozice. A že by si mezi sebe sami pustili tenhle lidský – nelidský póvl.....?!????????!?!?!?!?!?

Nesmíme toto dopustit. Jinak vše skončí.

A pozor, i v bídě, třeba v Pezinku, vstali noví bojovníci potlačující tyto zlořády.....

Igor

Please publish modules in offcanvas position.