Igorův hněv

Ano, tak toto je zase „dobré“...

Dnes jsem nemohl rozdýchat, jak ty bažiny opět kopou a ti naši idioti ve vládě opět horší vztahy s naším nejdůležitějším spojencem do budoucnosti... a to s Ruskem. (!) Nyní americká a zabahněná BIS přišla na to, že Vrbětice mají na svědomí i ruští agenti. Proč? K čemu by to prospělo?

Maximálně by zhatili nelegální obchod a dodávky výbušnin do americké Ukrajiny a různým teroristickým skupinám, nebo teroristické Severoatlantické alianci. A to snad je dobře, ne?

Toto samozřejmě nevím, to je jen moje úvaha. Po sedmi letech se Al-Hamajda opět vyznamenal. Tam už je ztráta jakékoliv soudnosti, co však můžeme jiného čekat od slouhy bažin.

A Babiš se hned také zapojil, snad se chce vrátit na výsluní?!  Bylo by to k smíchu, kdyby to nebylo tak tragické! A již se zase hned objevily ty ovce, co provolávají Rusku hanbu. Jsou to opravdu tajtrlíci. A ti naši šílenci, co slibují hned odvetu Rusku... jen na základě podezření, po sedmi letech vyšetřování bez úspěchu.

Komu se to nyní hodí, to načasování není náhoda, ani zrušení části volebního zákona ÚS.

Bažiny se vysoušejí pomalu, ale snad jistě. Takových afér nyní bude přibývat a vždy v tom bude negativně zamotané Rusko. Pravda bude vždy na druhé straně. (???) A ještě snad budeme vyhlašovat sankce proti Rusku. To už snad ani k smíchu není. Zotročený mravenec proti brontosaurovi!

Igor

Please publish modules in offcanvas position.