Igor bije na poplach…

Sliz

Je  vůbec možné, s jakou drzostí vystupují ti západní  "představitelé" a s jakou porcí lži to komentují naše média, včetně SEZNAMu apod. Z desperátů  a vazalů ulhaného a teroristického Západu dělají beránka, a ze země, která se musí bránit jejich provokacím, dělají nejhoršího přepadače jiných zemí.

A je nejhorší, že si zahrávají s konfliktem, který může zničit celé lidstvo.  Svět, tedy ta část lidstva, která ovlivňuje současný život, je zralá na Chocholouška, bohužel tam asi k němu chtějí dostat nás, co hlavu nemají jen proto, aby jim nepršelo do krku. Lidé si asi neumějí představit, jak strašně zdeformované myšlení mají tito různí Piráti a STAN, ODS apod.

A jaké metody by používali, kdyby se dostali k nějaké moci. Jsou schopni se spojit naoko navzájem a třeba i s čertem, jsou absolutně nechutní a zfašizovaní. Pro svůj názor jsou snad schopní stavět nové "sprchy". Není radno toto podceňovat.

Vidíme to dnes a denně v našich prolhaných a bažinami řízených médiích. Lidé ve vedení EU jsou také mimo mísu, mají platy králů a myšlení nuzáků, kteří si musí ukrást housku, aby přežili. Jsou úplně zdeformovaní penězi, svou odpornou ruku zvednou pro cokoli, jen aby nahrabali ještě víc do koryta.

A pak, jednou za čas, se tyto hrůznosti objeví v hrůzných, prý  veřejnoprávních médiích. Ještě se to využije na politické vydírání nepohodlných stran, hlavně ze střední a východní Evropy, ale v tom zkorumpovaném vlaku sedí skoro všichni.

Nikomu peníze z práce, mnohdy otrocké, nesmrdí, a chtějí stále více. Je toto vůbec ještě řešitelné? Ve jménu života, rozumného a lidského, musí být!

Zdravý rozum musí zvítězit, jinak nás čeká planeta opic.  A ta planeta není zase až tak daleko. Nobelovu cenu si v dnešní době zaslouží jen ten, kdo by dokázal vrátit myšlení lidí na platformu pravdy, lásky a lidství, empatie a sounáležitosti. Ne však samozřejmě v havlovském pojetí. A hlavně ne za pomoci  humanitárního bombardování!!!

Igor

Please publish modules in offcanvas position.