Igorovo velikonoční poselství

Velikonoce, to není jen slovo a spotřeba, to je duchovní záležitost. Vláda nám neustále oznamuje, hlavně sedmiprocentní ministr vnitra, že nyní se rozvolnit (? Co to slovo vůbec znamená?), nemůže! A rozvolní se až 12. dubna. Co se stane důležitého, že právě až tento den?

Pravděpodobně je to rozkaz amerických státních bažin, aby mohl bezproblémově probíhat „přesun“ techniky NATO a hlavně USA k hranicím Ruska přes naše území a pravděpodobně probíhá i instalace odpalovacích zařízení v oblasti Jinců… (???) Je to neuvěřitelná drzost, ať už vetřelců, tak naší vlády.  Proto omezený pohyb během nocí.

A vše je pěkně přikryto jakousi covidovou pandémií. Ne, že by ten virus tady nebyl, je tu něčím nebo někým záměrně rozšiřován. Kým, to ať si každý nezotročený člověk vyhledá. Někdy stačí, že si všechny zprávy, šířené z lživých médií, otočím o 180 stupňů. Zároveň probíhá až nechutná „covidová kampaň“ na totální zpanikaření obyvatelstva, na vyvolání strachu a obrovských obav.

Nejen na internetu jsou některé země v Jižní Americe označovány za zhoubu. Jsou ukazovány masové hroby, hromady mrtvol budou za chvíli všude, k tomu noční světla, mumifikace již zemřelých - prostě horor jako z planety opic, ovšem předem oznámený.   K tomu pokusné vakcíny a testy, které mohou leccos nastínit. Ani nehoda vrtulníku s P. Kellnerem, ani uvízlá kontejnerová loď v Suezu, to nejsou pouhé náhody. Navíc se stahují síly k Íránu, prostě Země se stává velkým sudem střelného prachu.

Ovšem na české nákupní frontě panuje zatím klid. Nadnárodní řetězce byly vzaty útokem. Podle našich médií je všude plno. Je to politováníhodná situace. Lidi jsou v domácím koncentráku a spotřeba vesele pokračuje. Americké bažiny jsou už tak drzé, že ani nic netají a jedou podle stále stejných notiček. Zatím jakoby vítězí i nad globalisty. A naši lidé se udávají za nenošení těch šílených respirátorů, či si vyřizují účty na místě, jsou rozhádaní a jedni poučují druhé a nazývají je „nezodpovědnými“. Je mi těch lidí líto, kam až se nechali zavést.

A co až nadnárodní řetězce zavřou, co až vyroste inflace nebo vzrostou daně z nemovitosti na desetitisíce korun za rok? Exekutorská mafie je také nyní v rozletu. Co až uhlíková daň zadusí individuální dopravu v zárodku? Je to neradostný pohled na budoucnost…

Ale právě v takových časech se začali objevovat různí hrdinové, právě v takových časech se začala ta pomyslná hranice překlápět na stranu lidství a dobra.  Ale čím to bude později, tím více obětí to bude stát.  Na české nákupní frontě je však zatím-prozatím!!! – onen konzumní „klid“...............

Igor

Please publish modules in offcanvas position.