Igor aktuálně aneb Očkování, testování, „zámky“ a zrádcové

2021 01 03 02o, my jsme byli nejenom vybráni jako pokusní králíci, my jsme se k tomu ještě aktivně přihlásili, aniž by to někdo lidem sdělil. Nyní se zase aktivně zapojíme do vydávání covid pasů, různých covid náramků a obojků. Hlavní hygienička je blázen, celý svět se zbláznil.

Jenom my jsme letadlo.  Někdo půjde se psem, pes bude svobodný a přirozený, člověk bude mít kachní zobák, obojek kolem krku a nesundatelný náramek na noze...

No krásná představa.........svět jako ráj šílenství, snad by se na to mělo začít také testovat - šílenství je smrtelná mutace pro všechny.......

Jen tak prohlížím stránky dnes už bohužel opravdu lživého periodika jménem PRÁVO (škoda, že dnes už není Rudé).

2020 12 22 08z toho, co je zde uvedeno, není (ještě normálnímu člověku) zrovna dobře. Nedoporučuji číst před jídlem či po jídle. Snad pravdivé jsou tu jen výsledky sportovních klání a tajenka křížovky, ale ani to ne vždycky…   

Je tady naděje, že tentokrát to už může být opravdu poslední „zámek“, prohlašuje premiér. Nevím, kde k takovým úvahám chodí, vždyť už je víceméně jasné, že virus není přírodní a že ta současná chřipka je nějakým způsobem upravená. Pak záleží spíše na tom, jaký je způsob jeho distribuce mezi světovou populaci.

2021 01 10 03ást KSČM opět zradila a ani snad netuší, že covid infekce je hlavně politický problém, který má na svědomí řadu životů, a že žádné „zámky“ ho zatím nemohou zvrátit.


Pozn. Našeho Restartu:

Proč ta skromnost? Jakápak část KSČM? Jaktože to netuší? Nejenže to tuší, oni to komunisté dokonce vědí!

A proč tak činí? Je to prosté, doktore Watsone, oni jsou totiž dobře uplaceni jidášským grošem! Koho chleba jíš, toho píseň zpívej...

Na rovinu a natvrdo si to povězme ─ není to poprvé ani naposledy, kdy ZRAZUJE komunist. vedení se vším všudy! Zde přece nejde o slova! Zde jde o to, že se nacházíme v pozici roku 1933, kdy se k moci v sousedním Německu dostali fašisté v čele s A. Hitlerem!

Dnes je stav věcí o to vážnější, že se fašisté derou k moci plošně VE VŠECH členských zemích fašist. EU pod přímou správou 4. Reichu! Že tohle komunisté nevědí? Pak to znamená jediné ─ JIŽ NEJSOU komunisté v této zemi, vyhynuli po přeslici, neboť zapomněli na odkaz Prezidenta Dr. Edvarda Beneše: ZDE

Pokud bude potřeba, bude tu tento upravený virus s námi. Až o něj nebude zájem politický, bude tu s námi zdravotnicky. Však chřipka je tu s námi odnepaměti, a není to lehké onemocnění. Nikdy se však nedělala takováto opatření, přestože smrtnost tu byla.

Pochybně stanovovaný stav, kdy někteří pacienti s jinými nemocemi jsou umísťováni na covidové pokoje, pokud mají teplotu, to rozhodně taktéž neprospívá lepším číslům.

Stav u nás se nyní zlepšuje, v okolních státech je však velký nárůst případů. Jak je to možné? Však postupují podobně.

Naši "soudruzi" ve vládě (neplést si se soudruhy z dob socialismu!!!), hlavně soudobí „soudruzi“ z ČSSD - tvrdí, že už vidí světlo na konci tunelu. „Hlavně nerozvolňovat“ mnohdy nesmyslná nařízení! Proč asi? Asi nejde jen o zdraví. Nejde tu přeci jenom o nějaký finanční a pochybný zájem?

Že je infekce zpolitizovaná, na to je plno důkazů.

Uvedu jen některé:

2020 01 26 02Léky a vakcíny jsou odebírány výhradně ze Západu - přes pochybnou evropskou instituci EMA, která dokáže v řádu dní rozhodnout o neškodnosti vakcín. Přes objevení se nežádoucích účinků jsou západní vakcíny stále adorovány. 

2020 01 26 02Schvalování preparátů z Východu trvá velmi dlouho a s nejasným výsledkem, přičemž východní vakcíny jsou bezdůvodně pomlouvány.

2020 01 26 02Vše, co je spojené s „covid podvodem“, je štědře dotováno: lůžka, léčení, doktoři, sestřičky, počet reverzních transkripcí u testů, u nás je jich 45, jinde třeba jen 35, doporučení znělo 15-20. To se pak vyrábějí případy atd. Toto by už viděl snad i úplně slepý! Někdo je zde asi navedený…

2020 01 26 02Mainstreamová média jsou v tomto směru jednostranná. Podporují západní vakcinaci, jiné nedávají mediální prostor (anebo jen sporadicky, avšak představují ji jen negativně).

2020 01 26 02Příští týden jsou na řadě hasiči a policisté. Nemůžeme si dovolit o tyto složky a jejich pomoc přijít, znělo původní rozhodnutí.

2020 01 26 02Tak pokud je naočkujeme experimentální (význam tohoto slova je pokusnou), ne plně schválenou západní vakcínou, tak tím je vystavujeme velkému riziku. Anebo je naočkujeme jen mediálně, a s pomocí placeba, a pak je pravděpodobně asi neztratíme.

2020 01 26 02Ministr zdravotnictví chce do konce srpna proočkovat 8,5 milionu lidí. Asi se už opravdu zbláznil. To si opravdu myslí, že český národ je  stádo ovcí, a že se dobrovolně požene na porážku experimentálními - západními, korporátními vakcínami? Podle sebe soudím tebe.

2020 01 26 02Vždyť Západ nás, Středoevropany a Východoevropany, vždy pouze zradil nebo nějak zneužil ve svůj prospěch. Chtěl nás několikrát zničit i fyzicky a obsadit naše území. Zabránilo mu v tom pouze naše spojenectví s Ruskem. To jediné nám dokáže garantovat naši bezpečnost, existenci a naše hranice.

Myslí si nyní ty prozápadní kreatury ve vládě a v parlamentu ČR, že až bude vhodná doba, utečou na ten vysněný Západ a zde budou žít jak v ráji?

A že pro krátkodobé prebendy, které jim nyní plynou z jejich postavení, mohou zradit celý národ? Nebo si snad myslí, že budou ve svých funkcích navěky?

Zrádce nemá nikdo rád a naši zrádci nejsou tak významní, aby je na Západě někdo významně odměňoval za jejich služby. Zatím je Západ ještě potřebuje. Až je ale využije, předhodí je naštvaným a podvedeným masám.

2020 01 26 02Tento zrůdný, korporátní, globální a neoliberální systém nemá slitování s nikým a s ničím! Je schopen úplně všeho!!! A když některé kreatury včas neutečou, budou zde žít s námi v tom, co pomáhaly  budovat.

Jen se divím, že naši lidé mají tak krátkou paměť, že tak rychle zapomínají a rychle se přizpůsobují, a to i své vlastní zkáze.

2020 12 22 08Západ toho zase plně využívá. V německých firmách na našem území budou pracovat migranti. IT technika  na sčítání hlasů v parlamentu i při volbách je západního původu, a tudíž těmito korporacemi lehce ovlivnitelná.

Jednou nejde proud, podruhé praskne voda na ČSÚ. Po nahození serverů se nestačíme divit, někdo už má předem nalité šampaňské.

Aktuálně:

Češi pomohli objasnit úmrtí orlů v USA. Češi ale také zatím pomáhají obsazovat vojensky území poblíž hranic Ruska a tím vytvářejí válečnou hysterii, která by mohla skončit apokalypsou celého lidstva, i těch orlů.

Ústavní soud předvádí obrovské přemety. Třeba nyní se zastal odsouzeného za drogy, protože se chce starat o matku. Je toto vůbec možné?  Odsouzeného za  verbální projev se nezastal, přestože podle ÚSTAVY by měl.

Lobbista Janoušek si létá po svobodě, zpronevěřil desítky miliónů, ohrozil v autě jinou řidičku, a v médiích ho ukazují jako opáleného a mírně mafiózního lidumila a národovce - však krade zatím doma… Jak národovecké! Na těžce nemocného opravdu nevypadá.            

A další zprávy:

► Babiš očekává pro ČR více vakcín, no samozřejmě ze Západu.
► Pfizer testuje preparát pro děti mladší 11 let. Na kom? No na dětech přece –taková zrůdnost…
► Francie sází na velká očkovací centra.
► Brazílie má velká světla na pohřby v noci.
► Raketa zasáhla ropný zásobník.
► Biden řekl, že chce opět kandidovat v roce 2024, pokud se ovšem nezabije na schodech při nástupu do letadla…
► Donbas je prý „narativ“ vynucený zemí - agresorem, tedy Ruskem. Tak toto prohlásil tajemník Rady národní bezpečnosti Ukrajiny. Také zcela určitě „pravda“ ???!!
► Srážku vlaků v Egyptě nepřežily desítky lidí, a pak že covid je největší zabiják! „Větší zabiják“ je zřejmě ještě Vladimir Putin, kterého takto označil Biden. 

A pak že se svět nezbláznil!

Média vytvářejí svět takový, jaký ho někdo chce mít, prostě šílený. Postavíme se mu? Nebo padneme za cizí zájmy? 

Každý ať se rozhodne sám… 

Igor

Please publish modules in offcanvas position.