Prýma bella

ad Prymula: Usilovat o očkování ruským Sputnikem už (prý) nedává smysl…

To je ale opět řádný nesmysl. Je vidět, že pro  „generála“ Prymulu je důležitá jen zisková a  nařízená část tohoto vakcinačního podvodu. Samotný člověk je až za stromem či kačenou na rybníku, nebo u pokladny v Kauflandu.  Je zde mnoho lidí, kteří nesouhlasí s  tímto  žido-liberálním, zrůdným systémem a netrpí rusofóbií. Ti by si určitě vybrali vakcínu Sputnik V, pokud mají vakcinační potřebu.

2020 12 23 03ěmto lidem je dávána na výběr jen západní vakcína od více firem.  Ale svět není jen Západ. Je to krátkozraké, mnoho lidí to stresuje a přivádí je to do neřešitelných situací.  Prymula má velmi úzký průzor a o lidi mu jde až v „první“ řadě. Je to obyčejný lobbista a poskok. Je to i lhář, protože ani západní vakcíny nemají plnohodnotné povolení, ale pouze nouzové. A podklady se mají dodat až v roce 2023.  

2020 12 22 08ani podle EU nejsou povolené geneticky modifikované vakcíny. Je to opravdu smutné, kdo vede naši společnost, komu lidé dávají důvěru. Prymula asi zřejmě moc dobře ví, ve které kešeni ho tlačí peníze, a kdo ji také neustále plní. Jsou to bohužel i naši lidé, kteří pak nakonec ani nemají na výběr.  A to zdržování uznání ruské vakcíny je pak úplně jasné! 

2021 01 03 02a té Prymula tolik nevydělá a ani nespadá do plánu tohoto zvráceného systému. Big farma má vše schválené hned, a třeba i nouzově.  Však EU je právě konstrukt globalistů, kteří s námi hrají tuto hodně špinavou hru. Je to velmi smutné. Zvláště když tento člověk je i poradcem našeho prezidenta.

2020 12 23 03en se podle našich "pravdivých médií" snaží „prolobbovat“ ruskou vakcínu pro naše lidi. Jeho poradce od ní dává ruce pryč, ale až nyní, předtím ji propagoval! V tom spočívá ta špinavá hra - vše je už dopředu globalisty naplánované.

Změny a verbální přemety už jsou jen kecy..............!!!

Igor

Please publish modules in offcanvas position.