Blá blá blá

2020 12 23 03ak opět kačeny na rybníce mají zatím o čem čvachtat. Ta Johana je opravdu kus, čeho, to snad ani nemusím ozřejmovat. I kachny vědí své. Tak dlouho bude editovat ve Forum 24, až jí vyfoukají třeba atomový hřib na hlavě. Zatím má jenom toho satana na radnici. Tak dlouho bude podporovat tento nelidský, žido-zednářský blábol, až se něco opravdu stane.

Zřejmě již také ztratila soudnost a pud sebezáchovy, jako některé členky parlamentu, které si dokážou představit atomovou válku proti Rusku nebo Číně... (Pozn. Našeho Restartu: těmto ženám doporučuji přečíst tohle, je tam i hezké video k  tématu)

2020 12 22 08ngličani budou mít část národa na ulici, ale chtějí zdvojnásobit počet jaderných hlavic. To jim zřejmě tento trend bezdomovectví pomůže zvrátit, ale asi ano, vždyť pak už na ulici nebude téměř nikdo živý. Kdo takto blábolí, je mimo realitu, měl by si něco takového prožít alespoň v 3D kině za mnohem menších přímých účinků.  Milióny stupňů a zářivý efekt by už asi nerozchodili.

2020 12 22 08při zdravém lidském rozumu by už neměli opustit brány "Bohnic". A s nimi i ta část našich spoluobčanů, kteří trpí podobnými symptomy, kterými se nakazili od naší "pravdivé a veřejnoprávní televize", která jistě počítá s tím, že bude atomové výbuchy promítat v reálu na obrazovce. A sázkové kanceláře budou vyhlašovat  kurzy,  kdo se lépe trefí a čí atomový hřib by mohl být nejchutnější třeba v omáčce. A finanční burzy budou růst a padat, podle počtu zásahů a smrtí v Evropě. Jaká zrůdnost nás vlastně ještě překvapí?! S čím ještě ten hrůzný deep state přijde?

My se zatím pereme o vakcíny, které si pro nás připravili v rámci sledování a zaškatulkování každého jedince na Zemi. Pro řešení současné infekce nejsou důležité, a pokud zahubí zatím aspoň miliardu lidí, bude, podle nich, jen dobře.

2020 12 22 08pochybné testování to jen doplňuje. Tím nechci říci, že dobrá, vyzkoušená vakcína, "sestrojená" podle starých zvyklostí a v systému, který není založen na zisku a nesnaží se o genocidu velké části lidstva, by nebyla prospěšná.

2020 12 22 08le toto šílenství?  A lidé se ještě perou a udávají, aby se dostali do toho krvavého pořadníku. A naši  "rádoby" nejlepší z nás tomuto nehumánnímu a sadistickému systému ještě podávají polínka, ať je požár větší a větší.... Co vlastně chtějí? Myslí si, že jsou nesmrtelní. Kdo dnes hovoří v médiích o tom, že válka je nevyhnutelná, neví, o čem hovoří. Takové hrůzy, které si "moudrý" člověk na sebe vytvořil, ještě neviděli. A při nich by i kačenám na rybníce ztuhly zobáky........

Igor

Please publish modules in offcanvas position.