Igorovo sváteční poselství na příští týden

Zdravím v neděli Vlastence!

Dnes jsem podnikl cestu přes celý okres a sledoval jsem stav života. Je skoro jako po vymření.

2020 12 22 03ak před Kauflandem jsem se dal do rozhovoru s nějakým pánem, který zřejmě chtěl diskutovat. Začali jsme auty, tedy Felicií, jak lituje, že se jí zbavil… Pak jsme přešli i na politiku.  Bál se, abychom nepřijali euro, i dalších opatření a nařízení.

2020 12 23 13dyž jsem mu však řekl, že nejdůležitější je dnes vystoupit z šílené, globalistické, nikým nevolené EU, tak se hned ohradil, že to nesmíme, že bychom skončili špatně, že odtud dostáváme mnohem více, než tam dáváme… No prostě ze sebe hrnul spoustu nesmyslů z našich protistátních médií. Tak jsem ho zaplavil argumenty ─ jen poslouchal a divil se! Pak jsme se v dobrém rozešli.

Vlastně mluvil v protikladech. Vše, co jsem mu říkal, vcelku uznával, ale byl těmi médii úplně vymytý. A takto dnes myslí hodně lidí, je to frustrující. Poslouchal jsem přitom p. Tichého, zajímavé informace, mám však dojem, že s lidmi, kteří poslouchají ta naše šílená a strach vyvolávající média, bude těžká práce.

Podle průzkumů už Piráti stoupají do nebe a mají přes 30 procent, to se mi však nezdá - další masírka!

2021 01 03 02yní se hlavně musíme vyhnout tomu šílenému tlaku na vakcinaci - alespoň jednou dávkou, prostě nás chtějí mít v hrsti. Bureš už nyní straší, že po Velikonocích se to rozjede, až 100 000 denně. Jsou ti naši představitelé už úplně šílení, anebo ztratili soudnost a smysl pro realitu…???

Jsou opravdu největší hrozbou pro lidi a náš národ. Jinak příroda je uklidňující, kačeny mají své zobáky, my také své, dost lidí je naštěstí nenosí. Mějte hezký konec týdne, hezký večer bez médií a smrtelné politiky.

Igor
Táborští vlastenci

Please publish modules in offcanvas position.