Komentář ze sociálních sítí aneb Igor vrací úder!

Komentář ze sociálních sítí

Jiří Menšík napsal:

Jen bych upozornil na prapodivné uskupení “Táborští vlastenci”. Neštítí se adorovat nic, co souvisí s totalitním režimem. Oslavují pohraničníky, kteří stříleli na prchající, nebo je schválně nechávali hodiny po těžkém potrhání psy bez ošetření, což často vedlo k smrti.

Člověk by skoro řekl, že to s vlastenectvím vůbec nesouvisí. Vše vyjasní webová stránka Táborských vlastenců, kteří jsou identičtí s okresní, táborskou pobočkou Klubu českého pohraničí. Ústředí Klubu českého pohraničí sídlí v Praze, a to v ulici Politických vězňů 9. Ano, přesně v té budově, kde sídlí strana KSČM. Předseda rady KČP je vysloužilý pohraničník, kovaný komunista, absolvent Vysoké školy SNB, Gustav Janáček. Táborští vlastenci nejsou žádní vlastenci, ale komančové, kteří by u nás nejraději viděli nápisy v azbuce.


Igor vrací úder:

Jiří Menšík, zřejmě vše zažil, je to typický vymytý mozek tímto nelidským systémem, od něhož mu opravdová totalita vůbec nevadí. Opakuje jen naučené fráze z vlastizrádných a i sebe zničujících médií. Nikdo z nich při současné genocidě nebude ušetřen. A co je na vlastenectví a obraně skutečných lidských hodnot prapodivného?! Já sám jsem byl proti střílení na lidi, kteří chtěli jít na ten "úžasný Západ". Možná by tu nyní bylo méně Menšíků…

2020 12 22 08le chyby se dělaly, dělají a budou dělat, jelikož život je již dlouhou dobu svázán různými ideologiemi. A co tak vytvořit podmínky pro život „ne-ideologizovaný“... O to se snad snažíme. Dnes ale každá snaha je někde ukotvená, s někým spolupracuje.  Nelze se v tomto dravčím systému izolovat.

2020 12 22 08vytahovat zde některé chyby minulých režimů je přinejmenším nešťastné, nic to neřeší v dnešním, antihumánním systému. Nevím, co má proti dnešní KSČM, vždyť ta, částí svého vedení – bohužel – také jednoznačně podporuje současný, zrůdný a přežitý systém. Je pravda, že se jedná hlavně o některé pohlaváry. Proč je však ostatní komunisté na těch funkcích trpí?!! Je to Titanik, semele to všechny…

2020 12 23 13omančové byli indiáni, kteří též poznali na vlastní kůži začínající praktiky tohoto zrůdného systému. Zřejmě si pisatel plete i pojem identický. My, Táborští vlastenci, jsme samostatnou skupinou, snažící se hájit pravdu a skutečný život bez ideologických předsudků. Pisatel nevidí milióny mrtvých, které za sebou zanechal a ještě chce zanechat současný, totalitní a zrůdný světový řád.

Pisatel si sám protiřečí, je to důkaz jeho mozkové nedostatečnosti a ztráty pudu sebezáchovy. A doporučil bych lék proti alergii na Východ, kde slunce každý den pomyslně zahajuje svoji životadárnou pouť.

2020 01 26 02Život, který zná jen jeden směr, je odsouzený k zániku..................

Igor
Táborští vlastenci