Vakcína Sputnik prý vyvolává kopřivku už při vyslovení

Tak Babiš píše: "Většina lidí chápe, že už jde fakt o život."
A já dodávám: "Vláda ČR vůbec nechápe, že o život jde hlavně kvůli ní!"
Policie tvrdí: "Za současnou situaci nemůžeme, jen si vás všechny zkontrolujeme.“
Blatný píše: "Zdá se, že opatření zabrala", ... to je ale rychlost, zřejmě po poradě s globalisty.
AL-Hamáček, sedmiprocentní, píše: "Velikonoce nebudou normální", ani v červené mikině...

2021 01 03 02o jako by tady v poslední době bylo něco „normální“. Vláda má zřejmě nějakého tajného našeptávače, který přemluvil vir, aby se trochu stáhnul do ústraní a dal těm Čechům aspoň chvíli vydechnout, v parku do upoceného respirátoru. Opatření byla zřejmě geniálně vymyšlena a hned po jejich zavedení se situace lepší.

2020 12 23 11lí jazykové tvrdí, že je to tím, že se méně testuje a vakcinuje, a že méně létají letadla, kromě těch „s balíkama“. Ale tomu my nevěříme. Naopak, vakcinace teprve nabere správný vysoko-průtok. Pak bude možné nasadit  pouta lidem a přicvaknout je k topení. Vždyť už si zvykli. Nesmí do jiného okresu, ani na své majetky, tak je tedy budou sdílet. Musí chodit jen po katastru, tak proč by v budoucnu chtěli dále.  Vakcinační pas vše rychle změní, jako ta geniální opatření.

2021 01 10 10idé budou moci i do Pelhřimova ke krematoriu, aby se podívali, do čeho jednou půjdou. To, že tam není, nevadí. Bude to dále, než 500 metrů od baráku, to bude rozlet, holenku. A léky pro praktiky má v rukou byrokratický SÚKL. A co lidi, ti je nemají, i když jde prý o život, jó, my se holt máme, aspoň nemocnice vydělají…

2021 01 09 02akcína Sputnik prý vyvolává kopřivku už při vyslovení, a je z toho hrozného Východu, který nám v minulosti již ne jen jednou zachránil důstojné anebo i skutečné, holé životy, i našim předkům. Prostě národu jako celku.

Ale dnes letí Harry Potter a WD a různé duhové ovce. Přišli samozřejmě, jak jinak, ze Západu. Toho „hodného“, který nám vzal 360 000 spoluobčanů ve dvou světových válkách minulého století, a dnes zatím jenom zhruba 20 000 v té probíhající třetí světové...

2020 12 23 13olik jich bude celkově, nyní neví ani naše vláda, přestože má v rukou křišťálovou kouli. A nemluvě o lidech, kteří nepřežili praktiky západních korporací. Ničení životního prostředí, jedovaté jídlo, léky, ovzduší,  genetické inženýrství a vakcinace; dále všude přítomný zhoubný elektrosmog, neřízená masová celosvětová migrace a jiné zrůdnosti. 
Tak co tedy opravdu chcete..... ptá se kachna na rybníku........

Igor

Ing. Zdeněk Navrátil
Táborští vlastenci