Zase ten Klaus. No, již jsem to četl, ale má zase jednou pravdu…

U nás v Kocourkově už jsme plně přešli na lžiřeči diktované našimi „západními neo-soudruhy ve zbrani“ a na myšlení z nitra amerických bažin. To našim rádoby humanistům ve vládě nevadí, ale proti Rusku musíme rázně zakročit. To bych chtěl vidět, jak…

A toto je ukázka práce naších novinářů a redaktorů, i šéfky marketingové komunikace UK (ZDE), něco hrozného, oni už si opravdu myslí, že jsou všichni zdegenerovaní jako oni, zase tam míchají 68. rok a zkušenosti těch starších, tiskovka je zpackaná, protože se hrozná zpráva a mezinárodní chucpe dobře neprodá u nás ani v zahraničí.

Ano, tak toto je zase „dobré“...

Dnes jsem nemohl rozdýchat, jak ty bažiny opět kopou a ti naši idioti ve vládě opět horší vztahy s naším nejdůležitějším spojencem do budoucnosti... a to s Ruskem. (!) Nyní americká a zabahněná BIS přišla na to, že Vrbětice mají na svědomí i ruští agenti. Proč? K čemu by to prospělo?

Sliz

Je  vůbec možné, s jakou drzostí vystupují ti západní  "představitelé" a s jakou porcí lži to komentují naše média, včetně SEZNAMu apod. Z desperátů  a vazalů ulhaného a teroristického Západu dělají beránka, a ze země, která se musí bránit jejich provokacím, dělají nejhoršího přepadače jiných zemí.

Velikonoce, to není jen slovo a spotřeba, to je duchovní záležitost. Vláda nám neustále oznamuje, hlavně sedmiprocentní ministr vnitra, že nyní se rozvolnit (? Co to slovo vůbec znamená?), nemůže! A rozvolní se až 12. dubna. Co se stane důležitého, že právě až tento den?

ad Prymula: Usilovat o očkování ruským Sputnikem už (prý) nedává smysl…

To je ale opět řádný nesmysl. Je vidět, že pro  „generála“ Prymulu je důležitá jen zisková a  nařízená část tohoto vakcinačního podvodu. Samotný člověk je až za stromem či kačenou na rybníku, nebo u pokladny v Kauflandu.  Je zde mnoho lidí, kteří nesouhlasí s  tímto  žido-liberálním, zrůdným systémem a netrpí rusofóbií. Ti by si určitě vybrali vakcínu Sputnik V, pokud mají vakcinační potřebu.

2020 12 23 03ak opět kačeny na rybníce mají zatím o čem čvachtat. Ta Johana je opravdu kus, čeho, to snad ani nemusím ozřejmovat. I kachny vědí své. Tak dlouho bude editovat ve Forum 24, až jí vyfoukají třeba atomový hřib na hlavě. Zatím má jenom toho satana na radnici. Tak dlouho bude podporovat tento nelidský, žido-zednářský blábol, až se něco opravdu stane.

Zdravím v neděli Vlastence!

Dnes jsem podnikl cestu přes celý okres a sledoval jsem stav života. Je skoro jako po vymření.

2020 12 22 03ak před Kauflandem jsem se dal do rozhovoru s nějakým pánem, který zřejmě chtěl diskutovat. Začali jsme auty, tedy Felicií, jak lituje, že se jí zbavil… Pak jsme přešli i na politiku.  Bál se, abychom nepřijali euro, i dalších opatření a nařízení.

2020 12 23 03ak celkově je venku pošmourno a zprávy z médií odhalují další bláznoviny, jejichž procento se v některém tisku blíží číslu 100. Bezuzdná kampaň k podivné vakcinaci probíhá, koncem března však zesílí a MZ za ni vyhodí zbytečné miliardy Kč, které budou v budoucnu velmi chybět.  Oční lékař bude vědět, že ještě nejste očkováni hazardními, jen nouzově schválenými, západními vakcínami (opět jen jeden směr výběru), a bude se vás ptát, proč…

Strana 1 z 2