Vznikla nejhorší varianta ze všech, zhouba bude stát na každém kroku. Nesmíme jí podlehnout.

No šílených zpráv není nikdy dost, zrovna jsem si přečetl názory různých pitomců k povinné vakcinaci, a jsou to stále stejné kreatury ve střetu zájmů… Babiš,  Prymula, Kubek,... Chtějí povinně vakcinovat svinstvem, za které výrobci nenesou odpovědnost, které nemá  ukončené testy, a je tudíž experimentální.

Ahoj čtenáři!

Doba je hrozná. A já zastánce té smrtící vakcinace (viz i Milan Lasica; a další - můžou si kecat, co chtějí, třeba i nejvrchnější patologové nebo prý rodina), vůbec nechápu.

Všechnu spojitost s tou vakcinací popírají, no jistě. Kde se tito lidé berou, je záhada. Úplné zatemnění mozku a strašná agresivita.

Je příjemné jarní ráno, za okny vše kvete a snad jen Škarohlíd by vinil náš stát, stát našeho lidu, z činností, které hraničí až s lidskou genocidou. Dnes a každý den se přesvědčujeme, i ze zpráv lživých cizáckých médií, právě o tom, že náš stát je pokrytecký. A také fašistický.

Letadla z EU se nyní vyhýbají vzdušnému prostoru Běloruska, že by všude seděli nějací agenti a měli strach, neřeší se pravá příčina zásahu, to je vměšování a zvrhlá politika CIA a USA.

Česko samozřejmě nezůstane pozadu, nebude pouštět běloruská letadla do svého vzdušného prostoru, na rozdíl od letadel  teroristické NATO organizace, zase ukazujeme, kam patříme... Zase jsme první a světoví......

Kvůli dovoleným lidé licitují o termíny dávek vakcín... chudáci, možná bude jednou z posledních.  Srbsko daruje Česku sto tisíc vakcín, že by odplata za „humanitární bombardování“?

Zdarma jen dva testy za měsíc, to by bylo, důchodci, abychom z vás ty zvýšené důchody dopředu nevytáhli.

Tak, tak, velmi zajímavé a výmluvné. Kdo to dnes ještě nechápe, je hluchý, slepý a snad i retardovaný mamonem, penězi, nákupní frontou, blahobytem a vším pohodlím. Vždy jsem říkal, že pohodlí, plný talíř a nesamostatnost je zhoubou lidstva.

Zase ten Klaus. No, již jsem to četl, ale má zase jednou pravdu…

U nás v Kocourkově už jsme plně přešli na lžiřeči diktované našimi „západními neo-soudruhy ve zbrani“ a na myšlení z nitra amerických bažin. To našim rádoby humanistům ve vládě nevadí, ale proti Rusku musíme rázně zakročit. To bych chtěl vidět, jak…

A toto je ukázka práce naších novinářů a redaktorů, i šéfky marketingové komunikace UK (ZDE), něco hrozného, oni už si opravdu myslí, že jsou všichni zdegenerovaní jako oni, zase tam míchají 68. rok a zkušenosti těch starších, tiskovka je zpackaná, protože se hrozná zpráva a mezinárodní chucpe dobře neprodá u nás ani v zahraničí.

Ano, tak toto je zase „dobré“...

Dnes jsem nemohl rozdýchat, jak ty bažiny opět kopou a ti naši idioti ve vládě opět horší vztahy s naším nejdůležitějším spojencem do budoucnosti... a to s Ruskem. (!) Nyní americká a zabahněná BIS přišla na to, že Vrbětice mají na svědomí i ruští agenti. Proč? K čemu by to prospělo?

Sliz

Je  vůbec možné, s jakou drzostí vystupují ti západní  "představitelé" a s jakou porcí lži to komentují naše média, včetně SEZNAMu apod. Z desperátů  a vazalů ulhaného a teroristického Západu dělají beránka, a ze země, která se musí bránit jejich provokacím, dělají nejhoršího přepadače jiných zemí.

Strana 1 z 3

Please publish modules in offcanvas position.