Proč mocní mají strach ze zdravých lidí

PK

2020 11 28 04

To je síla, to jsou tak děsivé informace, že tomu nikdo neuvěří, i když to bude pravda!!! Ale stačí používat zdravý rozum a má to logiku!!! Pravdu se z TV nikdy nedozvíš!!!

... jedna zpráva, která se jeví jako scifi nebo konspirace, ale je to možnost a realita a to co se děje, jakým způsobem šikanují a nutí zdravé lidi k očkování, je víc než podezřelé a má to logiku, že jim jde o manipulaci a ovládání lidí. Proč mají strach ze zdravých lidí, když očkovaní jsou podle nich chráněni vakcínou, takže se zdravých a teoreticky ani nemocných nemusí bát!!! Všichni očkovaní už mají změněnou DNA a sníženou imunitu, takže se budou muset už očkovat do nekonečna, jinak natáhnou kopyta, protože ztratili očkováním přirozenou imunitu, což je záměr očkování.

Navíc vakcíny obsahují spoustu neuváděných-nezveřejněných sraček, jako grafen, různé příměsi pro funkci wifi pro ovládání mozku atd. Navíc se našly ve vakcínách různí parazité neznámého původu a smyslu účinku a hlavně způsobují srážlivost krve a záněty různých orgánů, hlavně srdce, plic atd. Některé tělo se tomu očkování brání okamžitě a lidé umírají brzy po očkování, někteří silnější jedinci to vydrží a patrně si vytvoří nějakou obranu, ovšem změněná DNA už nejde obnovit do původního stavu. Částečná pomoc je vdechování ozónu O3 (horské slunko - s rozumem), který ničí bakterie a viry hned v plicích, takže se nemůžou množit.

Info z ověřeného zdroje:

Podle různých zdrojů a informací je podezřelé, že pokud ty usácké pseudo-vakcíny obsahují grafen a bůhví co ještě, co výrobce tají (jako že ano) a že pomocí grafenu jde přes G5 Muskův Starlink ovládat mysl očkovaných (proč to spustil zrovna v době pandemie?!!!), pak to má logiku, proč jsou všichni jako pomatení, bojují proti neočkovaným a zdravým, přitom očkovaní šíří covid a spike protein bez jakékoliv kontroly a testů, vláda porušuje beztrestně zákony, deprimuje a terorizuje zdravé obyvatelstvo, které se musí bránit šikaně a zatím jim to myslí... je to něco jako Matrix v reálu.

Pokud je to tak, pak jsme v p*deli jako Baťa s dřevákama, protože proti takovým zombie, ovládaných přes satelity, jsme asi bezmocní.

Jde z toho děs a hrůza, pořád nechápu, proč nám ty zrůdy v parlamentu a ve vládě lžou, naočkovaní doktoři se chovají jako mimo realitu, jako smyslů zbavení (pozn. Našeho Restartu: podrobněji ZDE), zkreslují data a informace, lžou nám od rána do večera, chtějí naočkovat celý svět a pozabíjet co nejvíc lidí, kteří jim na to naletěli, ale jak se bránit? Nikam neutečeš, ani se neschováš!!!

Proč se ze záhadných důvodů zakázal používat ruský Sputnik, který nemění DNA a je odzkoušený a bezpečný???!!! Protože to GP (globální prediktor) nepasuje do snižování populace(!!!) a NWO (Nový světový řád) potřebuje lidi ovládat... (Pozn. Našeho Restartu: bohužel, Sputnik je stejně nebezpečný jako i ostatní genové terapie, byl vyvinut ve spolupráci s fy AstraZeneca, nejedná se tudíž o čistě ruskou vakcínu, podrobněji ZDE)

Proč se nesmí očkovat ilegální migranti? Protože musí přežít mentální hlupáci, kteří budou jednoduše ovladatelní aláhem a budou otroci GP. Po smrtících vakcínách tady moc Evropanů nezůstane, tak nebudou mít moc práce při zabíjení Evropanů a pak se nastěhují do jejich baráků, které zůstanou prázdné po smrtících vakcínách.

DeBill Gates vyhrožuje zamořením letišť neštovicemi apod, také hrozí světový lockdown výpadkem elektrické energie, což by způsobilo katastrofální kolaps po celém světě. To jsou plány GP a jejich poskoků, jako např. Choroš a pod. zrůdy. Je třeba se bránit jak nejlíp to jde, jinak z nás udělají otroky jako v Matrixu.

Please publish modules in offcanvas position.