Dopis premiéru Andreji Babišovi (ANO 2011)

Vážený pane premiére Andreji Babiši!

2020 11 28 04Píšu vám podruhé, na poprvé od vás mi nebylo zodpovězeno, zde vám vyjádřím opět svůj názor. Takže tentokrát budu stručný, nebo-li se o to pokusím, jako i předtím.

Vy neustále měníte opatření a zpřísňujete epidemiologická opatření, to, že se zavedlo znovu vyšetření na kovid, ještě pochopím, aby se tomu šíření bránilo, ale co nepochopím, je, že ti, co se nechali naočkovat proti kovidu, se nemusejí vyšetřovat na kovid, a když jste to tak znovu zaváděli, že se to zhoršuje, tak proč jste nezavedli vyšetření na kovid i pro očkované?

Protože i očkovaní to můžou přenášet taky. Za další, když se očkovaní setkají s nakaženým, kdo měl kovid nebo spolu bydlí, tak očkovaní mít karanténu nemusí a očkovaní musí, já si myslím, že to je tak trochu nespravedlivé, že i očkovaní by měli mít karanténu, protože to taky můžou přenášet. Navíc teď slyšíme jiné odborníky na epidemiologii nebo i na virologii, že to očkování má zabránit těžšímu průběhu kovidu, ale, že to nezabrání šíření kovidu, že to jenom má zabránit těžšímu průběhu onemocnění.

Také vám chci vzkázat, že Česká republika by se měla navrátit k soběstačnému zemědělství v pěstování potravin, jak vidíme, zde, ze začátku kvůli krizi epidemie koronaviru, že byly na chvíli uzavřené hranice mezi Evropskou unií a jinými státy, naštěstí to bylo jenom na chvíli, takže naše strana KSČM prosazuje a chce, aby bylo dostupné zemědělství v pěstování potravin, protože je to potřebné.

Martin Nádhera, člen výboru zákl. org. KSČM Blansko
23.11.2021

Please publish modules in offcanvas position.