Proč ÚV KSČM uvěřil vol. výsledkům? Viděl snad někdo důkaz toho, co se zveřejnilo?

2020 11 28 04Zdravím Náš Restart!

Povím vám, jak se věci mají. Skrze volby se vyhrát NEDÁ. Proč? Prostě proto, že sčítání hlasů neprobíhá ručně, ale elektronicky. A to se dá zfušovat jakkoli.

Přesněji, v jednotlivých vol. okrscích, přímo ve vol. místnostech, to vol. komise ručně opravdu sečtou, jenže jakmile se to odešle skrze počítač do centra do Prahy, kontrola, co se softwarově s těmi vol. hlasy nakonec děje, není ŽÁDNÁ. Slepě věřit v neúplatnou poctivost tvůrců a obsluhy volebního SW, že tito s námi hrají jen a pouze čistou aritmetickou hru, je opravdu infantilní. Přerozdělení hlasů jako při hře veksláků se skořápkami, nalej-vylej, součet hlasů však zůstane stejný.

Je naivní ten, kdo si myslí, že SW zpracované výsledky voleb odpovídají skutečnosti. To ani náhodou! Cožpak jsme všichni zapomněli, co se dělo s vol. hlasy skrze počítače v USA, když se celé milióny hlasů Donalda Trumpa bez uzardění přelévaly na stranu Joe Bidena? (Pozn. Našeho Restartu: podrobněji ZDE)

S přáním všeho dobrého váš čtenář.

P.S.
Jsem si jist, že komunisti dostali více než nezbytných 5 % daných pro vstup do parlamentních lavic. Již proto, že ani pesimistické volební odhady nepočítaly s volebním propadem KSČM pod 5 %. Jenže softwarově komunistům uplacení vývojáři škrábli několik %, aby jednak vypadli vůbec poprvé po r. 1945 z parlamentu, ale také aby komunisti nemohli podpořit menší zlo v parlamentu. Myslíte si snad, že tohle se nestalo? Měli snad komunisti své SW odborníky v ústřední vol. komisi, kteří by prověřili, zda nedošlo k SW přerozdělení hlasů ve prospěch služebníků NWO?

Please publish modules in offcanvas position.