První povolební pozdrav

2020 11 28 04Vážení soudruzi,

když jsem Vám vloni na podzim opakovaně psal, že tím, že poslanci opakovaně zvedají ruku pro prodlužování nouzové stavu, že tím zrazují tuto zem, tak jste si dál dělali co jste chtěli.

Jasně jsem vám napsal, že podpora nouzové stavu a podpora fašistické Babišovy vlády povede jen a pouze k tomu, že se letos nedostanete do sněmovny. A tady to máte.

Třeba se konečně probudíte a Vašeho předsedu konečně pošlete do propadliště dějin a konečně si zvolíte takového, co řekne KONEC: rouškám, testování zejména dětí a konec očkování zejména všech min. pod 35 let. A nejlépe všem. A snad si konečně přečtete pravdu, co je to za svinstvo a co se doopravdy děje. (pozn. Našeho Restartu: viz ZDE) Bohužel musím použít tento slovník, neboť mírnější slova pro danou situaci nemám.

A to ani nemluvím o zničené a zadlužené ekonomice... Už si uvědomte, kdo vás vede a kam vás prodal... Připomenu i to, že jak jste dovolili odstranění sochy maršála Koněva... KSČM měla dnes druhý den položit vládu... A neudělala to... !!!

A dnes jste tam vaší vinou, kde jste ... Můžete si pogratulovat... (pozn. Našeho Restartu: opravdu skvělý výsledek ke 100. výročí založení KSČ, inu, proti gustu žádný dišputát)

S pozdravem
František Pernica

Please publish modules in offcanvas position.