EU: JAKO ZA ČASŮ CALIGULY A NERONA

Je zajímavé sledovat, kterak jsme se vrátili do časů starého Říma, z hlediska toho, co si nechají Římané libit, je to bez debat.

Elity (politici, podnikatelé, novináři, komedianti, vojáci, vědci, učitelé, sportovci atd) se nechají za pašalíky ponižovat, kdyby to v Bruselu nařídili, tak by klidně jak za časů Caliguly, udělali z europarlamentu bordel (v podstatě to tak již je) a politici, by klidně nabízeli svoje ženy za peníze, momentálně nabízejí cizí ženy občanů barbarům a k tomu peněžité dary.

Caesar Caligula jmenoval senátorem koně jménem Incitatus. Europarlament je takových plný… Nero vypálil Řím a pobíjel křesťany … pobíjení křesťanů a vypalování kostelů a synagog, už také probíhá.

Komedianti namísto umění, dělají propagandu, novináři aktivisticky vykřikují do světa svoje bláboly, učitelé kroutí dějinami dle politické poptávky, vědci se snaží dokázat, že vše co systém stvoří je skvělé a potřebné, politici se chovají jako prostitutky, sportovci poklekávají, aby si mohli zahrát.

Z hlediska satiry je to úžasná doba, jenže politická satira je v podstatě zakázaná a zničená… Srandu si můžeme v mainstreamu dělat jen ze Zemana a Babiše… mimo mainstream jste dezinformátoři a agenti Kremlu.

Až tahle doba jednou pomine, bude zajímavé sledovat, kdo z těch, co se dnes hrbí, bude veřejně žvanit, jak trpěl a bojoval… bude to trapné a směšné, jako životy těch, co klečí v očekávání toho, že je systém vezme mezi sebe a pozdvihne je mezi vyvolené… to, že jsou celý život jen lokajové, si nikdy nepřipustí.

Tak jen směle do toho… lokajové… doba si vás žádá.

Please publish modules in offcanvas position.