Vyjádření solidarity pravoslavnému knězi Přemyslu Ivanu Hadravovi a ruskému lidu

Návštěva pravoslavné mše v Táboře

2021 07 05 06

Dnes, v neděli 4. července 2021, jsem navštívil pravoslavnou mši v Táboře, kterou sloužil náš přítel a sympatizant ANS Jiří Táborský (na fotografii vpravo). 

2021 07 05 07Svou účastí na pravoslavné mši jsem chtěl vyjádřit solidaritu a morální podporu dosud stále vězněnému pravoslavnému knězi, Přemyslu Ivanu Hadravovi, jehož považuji za soudobého politického vězně. ► Blíže k případu viz ZDE.

2020 01 26 02Pozn. Našeho Restartu: i my se připojujeme a plně takto sdílíme naši solidaritu a morální podporu politickému vězni pravoslavnému knězi P.I. Hadravovi.

Aliance národních sil věnovala polovinu vybrané částky ze sbírky našeho účtu právě P.I. Hadravovi, a to prostřednictvím spolku ZEM-DOM. Ten má z těchto prostředků zajistit právě knězi Hadravovi pomoc v jeho současné tísnivé situaci.

2021 07 05 05Současně DLOUHODOBĚ vyjadřujeme solidaritu a morální podporu celé Ruské federaci a jejím 2021 03 15 05obyvatelům, např. sázením bříz ve jménu slovanské vzájemnosti a přátelství s RF. ► Podrobněji čtěte ZDE + ZDE

Urovnání vztahů s Ruskem představuje jeden ze stěžejních bodů volebního programu Aliance národních sil. Svým jednoznačným postojem v této otázce dáváme jasně najevo, že dobré vztahy s Ruskou federací tvoří naši programovou prioritu.

Přátelství s Ruskem je pro nás nejen ekonomicky výhodné, ale především smysluplné v oblasti naší svrchované národní politiky. Rusko potřebujeme mít jako partnera ─ právě proto, že nám pomůže garantovat naši opravdu svobodnou a suverénní národní existenci. 

Pojí nás mj. též kulturní vzájemnost, stará přes tisíc let… 

Mgr. Marek Adam
Aliance národních sil

Please publish modules in offcanvas position.