DNEŠNÍ ODESLANÝ MAIL POSLANCŮM ČR!!

2020 11 28 04Sebrance,
co si říká vláda lidu!!

Vážení poslanci,

doneslo se nám, že hodláte ve středu znovu schvalovat apartheidní novelu zákona o ochraně veřejného zdraví.

Tento zákon nemá s ochranou našeho zdraví pranic společného a má za úkol rozdělit celou společnost na očkované a neočkované, přičemž bonusy jako je NORMÁLNÍ ŽIVOT, chcete donutit všechny občany k očkování.

Ještě nikdy v minulosti žádná vakcína neměla takovou prezentaci jako vakcíny RNA, které očkované od žádné infekce neochrání a dokonce nezaručí, že oni sami nebudou přenašeči. Každý, kdo se alespoň minimálně o své zdraví zajímá, dospěje k názoru, že dobrou imunitu nám žádná vakcína nevynahradí a už vůbec ne za nějaké benefity, kterými jsou OBYČEJNÝ ŽIVOT.

Už rok tady vyhrožujete, strašíte a ničíte obyvatele naší země, místo abyste je uklidnili, sundali ty pitomé respirátory a začali normálně žít.

Největším VIREM pro všechny občany je současná vláda a celý parlament se senátem s celou zkorumpovanou zákonodárnou mocí, která je řízena MAFIÍ.

Uvědomte si, že zanedlouho tu budou volby a my, všichni občané, nezapomeneme, co jste pro nás za poslední skoro dva roky udělali. Připravili lidi o práci, děti o vzdělání a řadu lidí o životy, když jste je nechali léčit na ventilátorech. Důchodová reforma se Vám evidentně nepovedla a nyní nás chcete DORAZIT vakcínou, kterou jste si sami nenechali aplikovat a po celou dobu nám jenom LŽETE.

Měli byste jít už dávno všichni od válu, neboť vám nikdy nešlo o DOBRO A ZDRAVÍ lidí, ale především o VÁŠ PROSPĚCH a peníze.

Jménem svým a věřím, že i jménem všech ostatních občanů vás ZAPŘÍSAHÁM:

NEOPOVAŽTE SE ODHLASOVAT GENOCIDNÍ NOVELU ZÁKONA O TZV. OCHRANĚ VEŘEJNÉHO ZDRAVÍ (PRACOVNÍ NÁZEV KOVIDPASY), O KTERÉ BUDETE JEDNAT VE STŘEDU 9.6.2021!!!

MÁTE KREV NA VAŠICH RUKÁCH

GLOBALISTIČTÍ KAŠPAŘI !!

Milan GYBAS, Přerov

Please publish modules in offcanvas position.