Kdo jsme a kam by naše cesty mohly vést?

Vážený pane JUDr. Vojtěchu Filipe,

2020 11 28 04v těchto dnech jsem se cítila opravdu velmi znechucena naší politickou scénou. Tolik nenávisti, napadání a urážek. Vše připomínalo scénář na druhý Mnichov. Snad někteří lidé prohlédli a zhrozili se nad slovy, jež byla plná nechutností a odporných lží.

Snad už si uvědomili, že jsme opravdu penzion Česko, že jsme brilantně manipulováni, využíváni a zneužíváni. Skutečným zlem jsou pro nás zrádci vlastního národa. Kdosi moudrý jednou vyslovil, že Slovany mohou zlikvidovat pouze Slované. Jak blízko se ocitáme u této myšlenky. Nechci, aby se této likvidace vlastní rasy zúčastnili zmanipulovaní Češi, kteří se lehce nechali ovlivnit našimi a zahraničními úlisnými przniteli dobra, šiřiteli zloby a údajného pokroku.

Jó, kde jsou ty časy, kdy hrdě znělo slovo komunista a kdy školy byly plné malých pionýrů. Kde jsou ty časy, když jsme vzdávali úctu padlým osvoboditelům naší země u jejich pomníčků. Dnes zůstalo jen pár starých pionýrů. Chybí ti mladí. Svět se zákonitě bude měnit, neboť se vyvíjí. Pravda musí vyjít najevo a zvítězit nad lží, úlisností a zlobou. Jaromír Nohavica zpívá (ZDE) o tom, že krev našich nadějí vesmírem putuje, jiný ji však zazpívá, neboť my už tu nebudem. Přeji si, aby se stali těmito pěvci české děti a Slované. Vždyť oni jsou našimi bratry.

Vaše slova a politická taktika pro mě mnoho znamená. Konečně někdo nelže, otevřeně a bez bázně se dokáže postavit proti všem, kteří toto zlo šíří. Nesmírně si Vás cením, obdivuji Vaši odvahu a správnou orientaci na politické divadelní scéně. Nejen v mých, ale i v očích mých přátel patříte mezi hrdiny této těžké doby. Vyhrál jste bitvu a my jsme Vám za to vděčni.

Uvědomujeme si však, že další bitvy brzy přijdou. I já nechci muslimskou Evropu. Pro mě znamená obrovský problém. Asi takový, že se klan Pirátů ujme moci. Skláním se nad tím, že jste splnil slova, která jste mi dal, že budete bojovat. Podařilo se Vám to. Děkuji Vám a přeji hodně sil a pevné zdraví, abyste šířícímu se zlu uťal další hlavu. Šiřitelé zla a lží musí být pokořeni!

Myslete na nás, na český národ, který by se mohl stát národem otroků. Myslete na děti, pro něž se připravují nové učebnice, z nichž se dozví, že zrádci a vrazi jsou našimi hrdiny. Již na této verzi pracují celé týmy vybraných tzv. odborných historiků.

Loučím se s Vámi pozdravem „Míru zdar!"

Jiřina Pilsová

Please publish modules in offcanvas position.