Jak se máme ... SVOBODA???

2020 11 28 04Jak se máme - posílám vám, protože souhlasím...

Milí přátelé,

už od začátku loňského listopadu neslyším ve sdělovacích prostředcích nic jiného, než že slavíme 30 let svobody.

Nevím jak vy??? Ale já tu svobodu jaksi ne a ne najít. Na každém rohu je kamera, která nás hlídá, na internetu i na facebooku nás pro změnu hlídají poskytovatelé těchto služeb. Každý kontroluje, co píšeme a o čem píšeme.

Nesmíme říct, že cikáni nepracují, kradou a provádějí jinou trestnou činnost. Nesmíme říct, že tu nechceme muslimáky. Do škol nám nutí inkluzi, i když každý normálně uvažující člověk ví, že ne všechny děti jsou stejně inteligentní. A že když se ty inteligentnější nenaučí učit se hned v prvních pár ročnících základní školy, tak už to nikdy nedoženou. Takže díky slavné inkluzi bude z našeho národa za pár let národ hlupáků...

Slavná EU nám diktuje, jaké výrobky máme vyrábět, co máme pěstovat na našich polích, kolik dobytka smíme chovat a v jakých stájích. Zakazuje nám naše tradiční zabíjačky. Zakazuje nám naše tradiční názvy našich potravin.

A co se týká majetku, který byl spravován naším státem, tak skoro všechno už ti nahoře rozprodali cizincům, takže za chvíli už budeme vlastně my cizinci ve vlastní zemi. Stejně jako zlatý poklad republiky. Tak se ptám: je toto ta svoboda, která se tak oslavuje...? Kdo souhlasí, ať to šíří i ostatním.

Já posílám dál, protože souhlasím!!!

Please publish modules in offcanvas position.