"Noční vlci" v Praze 5. května. Tak nám média zase lžou!

2020 11 28 04Snad bychom měli vědět aneb K pietnímu aktu 5. května 2021 za účasti ruského motorkářského klubu "Noční vlci".

Přeposílám názor očitého svědka na události při pietní akci na Olšanech ze dne 5. května 2021. Svůj úsudek si každý rozumný člověk udělá jistě sám!

Tak nám zase média krásně lžou. Když přijížděli kluci na motorkách, veškerá pozornost byla dávána hloučku křiklounů mávajícím modrými hadry a sprostě řvoucích nehorázná hesla na Putina a Rusy. Na druhé straně silnice byly desítky starších lidí, kteří nekřičeli nic, ale u nich stál kordon policajtů nachystaný je seřezat, kdyby jenom cekli. Ty nejsou vůbec na žádných záběrech!

Při kladení kytek si policajti fotili každého, kdo kytku položil. Zatčen byl ten, který neměl roušku. Tedy z motorkářů! Z křiklounů ji neměl skoro žádný, kdo řval. V rouškách to totiž nejde. Za hesla.: "Vy svině komunistický, táhněte s těma svejma chcíplejma Rusákama do hajzlu", nebo: "Prahu osvobodili vlasovci, vy zaprodanci Kremlu, my vám ty kytky rozkopem", nebylo ani ty ty ty.

Jeden asi tak dvacetiletej dredař dokonce zvedal ruku (hajloval) a policie nic, nic , nic. Lumpové a lidský odpad byl chráněn státní mocí!!

Dosáhli jme toho, že se spílá sovětským vojákům za naše životy, kope se do jejich hrobů, strhávají hvězdičky z náhrobků. Haní se a přepisuje pravda, za kterou naši předci umírali. Nebudu se tedy divit tomu, že Rusko nás sankcemi smete a žádný Slovan nikdy nepřijme mezi své. Stali jsme se lůzou Evropy, zaprodanci, těmi, kteří nemají právo nazývat se národem. Jsme jen hovnem na mapách díky naší vládě.

Demokracie dávno skončila „ovčani“ (nejsme národ, jenom ovce) jsme pro naše vladaře jen tupé, ale brzy budeme i imbecilní stádo dementních živočichů!

Naši mocipáni chtějí válku s Ruskem za každou cenu a my jen nečinně čekáme, až vypukne. A to umí jenom zvířátka ─ naivně čekat na smrt.

Dobře nám tak.

Please publish modules in offcanvas position.