Tolik keců kolem jakýchsi Vrbětic aneb tohle vám sdělovadla nepoví, ani AE-News ne

2020 11 28 04Ahoj přátelé,

přeposílám vám text, ke kterému bych si dovolil připsat, že je to řeč naštvaných řadových občanů, kteří musí zatím pouze pasivně přihlížet, co ta havlova svoloč v tom našem havlostánu vyvádí. Zatím... Tož tak.

Tolik keců se nenadělalo v ČSSR ani v roce 1983, když USA za vlády Ronalda Reagana přepadly Grenadu. Už se s tím běžte všichni vysrat za Macháčkův plot a pokud už tam nebudete mít místo na zacouvání, tak můžete pokračovat do cibule.

Už vám z těch Vrbětic některým silně jebe. Pokud by ten muničák pořádně hlídali, tak se to nemohlo stát. Za komunistů hlídalo muničáky 24 hodin pár strážných amatérů na ZVS (základní vojenská služba, pozn. moje) za 90,- Kčs žoldu měsíčně. Ti měli 4 plné zásobníky ostrých, t.j. 120 kousků a neprolezl tam nikdo.

Dnes to hlídá anebo nehlídá pár profíků za 50.000,- Kč měsíčně a vyletí vám to do vzduchu za bílého dne. A už vůbec neobstojí ani kecy, že ten sklad byl nějaké soukromé firmy a nepatřil armádě.

Tak potom se musím ptát, co za chuja marinovaného pronajalo nebo prodalo muniční sklad soukromé firmě, ve které se skladuje ostrá munice? Kdo kontroloval vůbec, co a v jakém množství se tam skladuje? O to víc tam měla fungovat ostraha. Stovky tun granátů a bomb nehlídá nikdo, ale na myslivecké hony na podzim jezdí policajti kontrolovat nimrodům posrané brokovnice.

Běžte už do řiti všichni!

P.S.
A k tomu textu si ještě dovolím připsat, že jsem zvědav, jak dlouho tahle zkurvená havlárna může ještě trvat (5, 10 nebo i více let)?

Please publish modules in offcanvas position.