K tématu Vrbětice

2020 11 28 04Velmi vážení soudruzi,
vážené soudružky,

dovolte mi, abych se vyjádřil k tématu Vrbětice. Bylo už mnoho řečeno, prohlášení stíhá prohlášení, opozice se opět předvádí jako ten pravý rusobijec.

Všichni mají jasno, všichni všechno vědí, a hlavním tématem je, aby se Rosatom odstranil ze stavby v Dukovanech.

Takže je to z jejich strany pokrytectví prvního stupně. Copak si Ti šmejdi neuvědomují, že pouze fabulují? Copak si neumí dát pár věcí do souvislosti? Copak neví, že se chystá vojenské cvičení NATO poblíž hranic Ruské federace, copak už zapomněli, že tu před časem byla aféra s kufříkem a ricinem uvnitř kufříku? Tehdy také řvali jak protržení..... a když se přišlo na to, že to byl podvod, tak nevím, zda-li se někdo omluvil, myslím tím z opozice.

A to mě vede k této otázce: Pokud se opět potvrdí, že to byl další podvod, další provokace, tak kdo za to vše ponese odpovědnost? Bude to Babiš? Hamáček? Koudelka? A kdo napraví škody způsobené na vztazích s Ruskou federací?

Chce mi někdo tvrdit, že nebyl muniční sklad hlídaný a že se tam mohli údajní agenti pohybovat jak v lázeňské kolonádě? Nejsem sice vojenský odborník, ale pamatuji si z dob vojny, jak jsme měli hlídaný muniční sklad.

Mně osobně to celé, co se teď děje, připomíná stejný scénář jako 11. září 2001, tehdy také bylo vše jasné, tehdy také dvě letadla sundala k zemi tři budovy. Všichni věděli, že za tím byl Bin Ládin, ale že měli ve vzduchu dvě letadla, tak o tom nikdo nevěděl. A tak se lhalo a lhalo a po pár rocích pak odborníci, stavební inženýři, odborníci přes pyrotechniku přinesli zcela jiný pohled na to, co se tehdy událo kolem dvojčat.

Myslím si, že ta časová osa o něčem mluví, jednak výroky prezidenta USA na stranu Putina, pak ono vojenské cvičení, poté tedy „problém“ s Rosatomem, pak Sputnik V.... A najednou se z ničeho nic objeví po sedmi letech otázka Vrbětic. Nevěřím tomu, že to byla pouhá náhoda.

A tak se stydím, opravdu stydím za naše opoziční politiky a všechny ty, kteří mají jasno a tvrdí... Rusko je gigantická hrozba pro ČR.

A jsem opravdu zvědavý, kdo ponese odpovědnost, nejsem sice nějak velký fanda Ruské federace, nejsem ani fanoušek Západu, ale tohle už je opravdu přes čáru.

S přáním všeho dobrého
Mirek Suchopár

Please publish modules in offcanvas position.