TOTO JE VÁLKA. VÁLKA VLÁD PROTI SVÝM OBČANŮM

Toto je válka. Válka, ve které se vlády jednotlivých zemí více, či méně obrátily proti vlastním občanům v příslibu, že budou tučně odměněny penězi a mocí. Důvodem je skutečnost, že globalizace, jako objektivní jev musí být dokončena. Každý systém žije jen tak dlouho, dokud se rozvíjí, jinak zanikne.

Zdroje na naší planetě však nejsou nevyčerpatelné a tak se zrodil v hlavách globální mafie plán Zlaté miliardy, která si bude žít ve svých Hi-Tech městech. Zbytek obyvatel má být částečně vyhuben, nebo bude jako technický personál zajišťovat pohodlný život Zlaté miliardy anebo jako otroci s minimálním přístupem k technologiím budou žít mimo města a podílet se na opravě poničené přírody.

Dnes, s postupující technologií a rozvojem robotizace, automatizace a umělé inteligence se už jedná o pouhou Zlatou půlmiliardu (500 miliónů lidí). Počet vstupenek na tuto loď globálního fašismu se neustále zmenšuje, z čehož vyplývá i hysterie stávajících elit, které se jako psi začínají rvát mezi sebou a likvidovat navzájem.

Smutným příkladem je osud Petra Kellnera, ale i dalších miliardářů po celém světě, kteří najednou ve zrychleném režimu umírají na základě podivných náhod. Takže jak dál?

V současné době jsou na naší planetě pouze dvě globální koncepce. První je digitální fašismus Zlaté půlmiliardy, druhý plán představuje Putin, který se opírá o myšlenky KSB (Koncepce společné bezpečnosti) a rovnocenné spolupráce mezi národy. Takže volba je na každém z nás, koho, nebo co budeme podporovat. Smrt, nebo život.

Miroslav Pavelka

Please publish modules in offcanvas position.