Dopis řadového člena KSČM kom. poslanci ing. Leo Luzarovi

Dobrý den, pane poslanče Leo Luzare,

dovolte Vám sdělit, co bych vám doporučil, když jste se jako komunisté rozhodli podpořit vládu v prodloužení nouzového stavu, abyste požadovali zrušení zákazu cestování mezi okresy. A, že vám stačí příslib premiéra, to je podle mě hrozně málo, napřed si požádejte, ať vám dá premiér příslib před celou poslaneckou sněmovnou a pokud tak neučiní, dejte před nouzovým stavem hlasovat o zrušení zákazu mezi okresy.

2020 12 22 08pokud vám to neschválí, tak vám radím, abyste jim neprodloužili nouzový stav, protože mnoho občanů je naštvaných, vy jste se prý ptali našich členů KSČM, tak ptali jste se i řadových členů a dalších členů, kteří s tím nouzovým stavem nesouhlasí? Maximálně jste se ptali výkonného výboru ústředního výboru, což je vedení strany, a zbylých členů řadových jste se ptali?

2020 12 22 08co třeba například skupina Náš restart, kteří nesouhlasí s prodlužováním nouzového stavu, těch jste se ptali? No těch jste se podle mě neptali, a pokud chcete pracovat s těmi mými požadavky, za to vám děkuji a jsem rád, tak jak pak mám chápat proslov ve sněmovně, že prodloužíte nouzový stav, očekával jsem daleko radikálnější vystoupení a radikálnější požadavky a daleko radikálnější kritiku vlády.

Co vám mohu doporučit, je aspoň zrušení zákazu mezi okresy, otevřít všechny obchody, kadeřnictví, restaurace, hospody a všechny školy, pokud další požadavky vláda nevyslyší, tak vám radím dobře ─ nepodporujte nouzový stav. Navíc, předtím naši poslanci KSČM tak aktivně říkali, že nepodpoří nouzový stav, byl bych rád, kdyby tak učinili, že nouzový stav nepodpoří.

2020 12 22 08navíc, taky řekli naši poslanci, že už vládě nevěří. Tak proč prodlužovat nouzový stav? Když se vládě nevěří, to se říká pořád, že je to naposledy, tak kdy to už naposledy teda bude? Na to bych se ptal vlády.

Děkuji, s pozdravem čest práci Martin Nádhera,
člen výboru ZO KSČM Blansko, přeji vám, ať se vám daří.

Please publish modules in offcanvas position.