Dopis dělníka europoslankyni K. Konečné dne 28. února 2021

Milá Kateřino,

jako prostý dělník, byť s maturitou, jsem ten, který se odvážil i Tebe kritizovat. Bohužel, musím tak učinit i nyní po obdržení Tvého mejlu. Dobře jsem si pročetl Tvé dokumenty rozvržené do tří fází. Musím Ti napsat, že jsou to jen fráze, fráze a znovu fráze.

2021 01 10 09ak chceš realizovat bod 1.? Kde je v Tvém dokumentu řešení? Nikde nic. Fráze. Obáváš se střetu se stanovami KSČM ve chvíli, kdy by byli dva místopředsedové připravující sjezd. Nevím, nerozumím Tvým obavám, spíš se domnívám, že jedeš Filipovu linii a sama se neodvažuješ jít do revolučních, pro Stranu zásadních kroků.

2020 12 22 08si si říkáš, co kdyby to nedopadlo... Jsem Komunista a dělník. Proletář. Mám tu čest, mít prostudovaný Kapitál i další díla komunistických průkopníků. Ano, je třeba reagovat na robotizaci, je třeba reagovat na globalizaci, kdy nadnárodní společnosti začínají ovládat svět.

2020 12 22 08no, je před námi mnoho úkolů. Byť jsme Komunisté z malé země. I tak můžeme vykonat velké činy. Nejde to ale jinak, než revolučním procesem který je víc, než ten v roce 1929. Bez ohledu na stávající stanovy a bez ohledu na heslo, že "ruka ruku myje".

Čest práci a krásnou neděli Ti přeju.

Stanislav Veselý v.r.Dopis europoslankyně ing. K. Konečné ze dne 25. února 2021

Všechny Vás moc zdravím,

minulý týden jsem požádala Stanislava Duška o rozeslání mé odpovědi na Vámi zaslaný a signovaný otevřený dopis. To se evidentně nestalo, a proto Vám zasílám odpověď přímo - najdete ji v příloze.

S přáním hezkých dnů
Kateřina Konečná

Please publish modules in offcanvas position.