DVĚ ROUŠKY? A NENÍ TO MÁLO BLATNÍKU BLATNÍKOVIČI? Aneb likvidace zdravého rozumu pokračuje i nadále.

2020 12 22 03okud vás operoval lékař, tak mu stačilo vzít si jednu roušku, ale pokud si půjde nyní do kantýny pro kafe do kelímku, tak si bude muset vzít dvě roušky nebo respirátor a za nedlouho možná nebudeme smět vyjít ven ani bez testů a bez speciální plynové masky. Likvidace zdravého rozumu pokračuje i nadále.

2021 02 20 01

2020 12 22 03okud lidi zahltíte obrovským množstvím inFormací z médií, které si protiřečí a den co den navíc děláte nelogická, protichůdná, zbytečná, směšná, idiotská rozhodnutí, které navíc sami elitářsky porušujete jako Prymula (výkladní skříň restrikcí, které má plebs dodržovat, ale on ne), tak docílíte naprostého rozvratu ve společnosti.

Lidé potřebují mít aspoň náznak pocitu, že je řídí lidé, kteří vědí, co činí a kam směřují. Pokud takový pocit nemají, tak dochází k situaci “bez vedení, není velení” a zcela logicky budou naprosto na vše kašlat a ty šašky ignorovat.

2021 01 10 09e to celé chyba? Vedou nás skutečně neumětelové? Nikoliv. Přeformátování celého systému, včetně jednotlivých států a to bez konvenční války neuděláte, pokud budou u vesla lidé, co se orientují a provádí řízení na profesionální úrovni.

2020 01 26 022020 12 22 08tak musíte všechny přesvědčit, že jste dementní a občané pak sami budou volat po NOVÝCH POŘÁDCÍCH, kdy stačí dosadit jakoukoliv duševně zmrzačenou zrůdu do čela, která bude naučena mluvit aspoň trochu rozumně a dav za ní půjde jako ovečky za pasáčkem.

2020 12 23 03o, co je pro jednoho chybou v řízení, je pro druhého naopak cílem. Toto napsal v roce 1969 ruský spisovatel I.A. Jefremov svému americkému kamarádovi paleontologovi E. Oslonovi: “Rozpad všech impérií, států a jiných politických organizací přichází se ztrátou mravnosti. Je to jediná příčina katastrof v celé historii, a proto, zkoumajíc příčiny takřka všech kataklyzmat, můžeme říci, že zničení nese charakter SEBEZNIČENÍ (!!!).”

2020 12 22 08proč jsem výše psal o “konvenční” válce? Protože jsme ve válce a to celé lidstvo. Bojuje se na všech šesti prioritách řízení. Ano, na všech šesti. To, že se nikde nestřílí a nic nevybuchuje, nic neznamená, když přesto umírají lidé, stejně jako v té klasické válce. Bojuje se všude:

2020 01 26 022021 01 03 02ičí se státnost, symboly, přepisuje se historie, zabila se kultura, útočí se na rodinu, rasu, přirozenou sexualitu, vzdělání je v troskách, zadlužují se národy i rodiny a lidé umírají a jejich zdraví je ničeno nekonvenčními zbraněmi. Biologické zbraně vždy patřily do ZHN, tedy mezi zbraně hromadného ničení a těm jsme vystaveni.

2021 01 10 09e dobré vědět o tom, co se děje, nelhat si a konečně si přiznat, že je to jen na nás, jak se budeme chovat a jestli zvítězí ty zrůdy, které toto svinstvo řídí. Pokud totiž věříte, že má někdo moc nad našimi životy, tak ji skutečně má, ale pokud tomu přestanete věřit, tak se může třeba postavit na hlavu, může se snažit vést, ale pokud neakceptujete jeho řízení, tak je ztracen a je jedno, jestli za ním stojí Brusel, Washington, GE, neokoni, liberálové, státní “elity”, nebo třeba ufoni.

2021 01 10 07lavně se nehádejme o pitomosti a nevěřme debilním řečem, které tvrdí, že za šíření epidemie můžeme nedodržováním stupidních opatření, kdy v zemích, kde je nemají a neměli a mají tam navíc statisíce “nepřizpůsobivých cizinců”, jsou na tom mnohem lépe než u nás.POSTSKRIPTUM
aneb ještě jsme obdrželi jeden dopis

2021 02 20 02

Jára Cimrman ležící a spící
aneb tak mohou kluci na vládě «makat» navěky věkův, ámen.

Únor 2021 ►povinný respirátor nebo 2 roušky
Březen 2021 ►povinné 2 respirátory nebo 4 roušky
Duben 2021 ►povinné 3 respirátory nebo plynová maska
Květen 2021 ►povinné 2 plynové masky nebo skafandr
Červen 2021 ►povinný skafandr nebo blázinec 

2020 12 22 08meričtí vědci dokonce zjistili, že 8 roušek na sobě chrání 100 % před nákazou. Má to jednu drobnou nevýhodu, její nositel po 3 minutách umírá na udušení. A vůbec, nebyl by lepší igelitový pytel na hlavu a pořádně stáhnout kolem krku?

Jo… „Bojujte s covidem-19”. Vidíte, co se děje? Vidíte, co je vaše budoucnost? Tohle je vaše budoucnost, světe. Tohle dělají… vše vám vezmou a začalo to se lží covid-19. Každý rok bude jedna pandemie za druhou. Váš život je u konce, pokud se nyní nepostavíte a nevezmete si ho zpět. Vaše budoucnost, budoucnost vašich dětí…

Chcete, aby každým rokem byla nová pandemie? Nové tzv. vakcíny, co ve skutečnosti nejsou vakcíny, které obsahují potracené plodové buňky, zvířecí krev, chemikálie a Bůhví co ještě. To je vaše budoucnost. Vše vám vezmou. Budou řídit váš život, diktovat každý pohyb, vaše cestování, co můžete vlastnit, co můžete dělat. A nyní vám vše berou.

Please publish modules in offcanvas position.