Hra dvojího metru

Velmi vážení soudruzi, soudružky, přátelé,

dne 25.1.2021 pan Jaroslav Bican z Fórum 24 otiskl článek (ZDE) pod názvem: Marxista ze staré školy zavzpomínal na komunistu... atd. V tomto článku byla řeč o PhDr. J. Skálovi a autor článku vylíčil Josefa Skálu více než barvitě. Samozřejmě na něm nenechal nit suchou. Budiž, žijeme v demokracii, každý má právo na svůj názor, proti tomu nic nemám. Nakonec sám některé politiky a osobnosti na naší politické scéně rozhodně nemusím, neuznávám.

2020 12 22 08tak mám pocit, že se zde opět hraje hra dvojího metru. O lidech, kteří se paktují tu se Sorošem, tu s Vatikánem, tu s B. Posseltem, a s mnohými chlebodárci, tak o těch se buď nemluví, nebo se o nich raději vůbec nepíše. A pokud už se vůbec někdo najde a má odvahu některé z těchto lidí označit a pravdivě popsat, tak dostane nakládačku, je označen za Putinova špiona, nebo špiona Číny, extrémistu, neomarxistu.

2020 12 22 08le vrátím se k J. Bicanovi, když už takto pečlivě podrobil kritice Josefa Skálu, tak by měl podrobit stejné úvaze, kritice i osobnosti z dob nedávných, mám na mysli autory kupónové privatizace, tehdejší vedení státu, jako byl tehdy třeba V. Klaus, Tykač, Ježek, Pithart, Havel a podobně, dále pak bývalého guvernéra Národní banky, myslím, že to byl Singer, který odprodal značnou část zlata, prostě vůbec všechny ty vlastizrádce, ale k tomu se autor zřejmě neodváží, protože i jeho by pak mohli označit jako Putinova agenta, agenta Číny a podobně.

2020 12 23 03ak samozřejmě, blíží se volby a opět se proti KSČM přinesou kýble zvratků, opět se budou vytahovat proti straně padesátá léta a já nevím, co vše si druhá strana připraví. Nic překvapujícího, oni se totiž na nic jiného nezmůžou. Ano, to, co se odehrálo v padesátých letech, se prostě stát NEMĚLO. Tečka.

2021 01 03 02evím a neznám pana Bicana, nevím, zdali má takový přehled a znalosti jako právě J. Skála, skoro bych se nebál říct, že tento novinář nesahá Dr. Skálovi ani po tkaničky.

S přátelským pozdravem
        Mirek Suchopár

Please publish modules in offcanvas position.