Přišlo nám do pošty, aneb vzkaz Berndu Posseltovi

Pane Posselt,

v nedávných dnech jste publikoval jakési poselství, ve kterém jste nazval odsun Němců z pohraničí po konci druhé světové války za „etnickou čistku“. A já si dovolím proti takovémuto prohlášení ostře protestovat. Je to tvrdá urážka všech občanů České republiky, kteří padli za druhé války, je to urážka všech obětí, které zahynuly v koncentračních táborech.

Chcete snad tvrdit, že druhou válku rozpoutalo tehdejší Československo? Chcete snad tvrdit, že Mnichovský diktát podepsal prezident Beneš? Chcete snad tvrdit, že Lidice vypálil Stalin?

2020 12 23 13odsunu došlo nejen z tehdejšího Československa a to na základě dohod z Postupim konference. Osobně Vaše prohlášení vnímám jako přepisování dějin, a právě z tohoto důvodu Vás žádám, abyste se neprodleně a veřejně za Vaše výroky omluvil. Já věřím, že by Vám hlavní media v České republice poskytla prostor.

2020 12 22 05ále Vás žádám, abyste se už konečně přestal vměšovat do záležitostí České republiky. Osobně nevěřím, že tak učiníte, tolik svědomí v sobě nemáte. Nakonec, co člověk může očekávat od spolku, který založili po válce fašističtí pohlaváři.

Miroslav Suchopár

Please publish modules in offcanvas position.