2020 11 28 04Dobrý den,

bez dlouhého úvodu jen k několika věcem z dopisu i širšího kontextu moje poznámky.

2020 01 26 022021 01 03 02emohu brát úplně vážně odvolávání na stanovy strany tím způsobem, jak je vyjádřeno v odpovědi... Také proto, že v několika případech, kdy ke skutečnému porušování stanov došlo... žádné výhrady, ...ani od vás.

Milá Kateřino,

jako prostý dělník, byť s maturitou, jsem ten, který se odvážil i Tebe kritizovat. Bohužel, musím tak učinit i nyní po obdržení Tvého mejlu. Dobře jsem si pročetl Tvé dokumenty rozvržené do tří fází. Musím Ti napsat, že jsou to jen fráze, fráze a znovu fráze.

2020 11 28 04Paní                Vrchlabí 27.2.2021
Věra Kučerová
Místopředsedkyně OV KSČM RK

2020 12 22 03ředevším, abych nezačal konfrontačně, chci paní Kučerové poděkovat za reakci k mému otevřenému dopisu, již i proto, že ta reakce přišla jako jediná ze strany všech obeslaných OV v republice. Jinak děkuji i za příspěvek a názor Mgr. Jaroslava Špačka, jako reakci na Otevřený dopis…….

Aneb tak tomu i věřím...

2020 11 28 04Včera jsem sledoval zasedání vlády o prodloužení nouzového stavu. Bylo to docela poučné.

2020 12 23 12imo jiné jsem se dozvěděl, že prý už teď vlekaře objíždějí zahraniční kupci a tlačí na ně, aby jim prodali své horské areály, že jejich nabídka se už nebude opakovat, eventuálně že příště bude ještě nižší (obvyklá laciná obchodní taktika).

KDO ŘEKNE PRVNÍ "KRÁL JE NAHÝ"?

Zdravím Vás, pane Rychetský

2020 11 28 04a do roku 2021 přeji moc zdraví a hlavně občanské hrdosti a odvahy říkat srozumitelně a nahlas pravdu.

Jsem obyčejná dělnice (živila mě manuální zručnost), v důchodu Gina Horylová, žiji v podhorské obci v Beskydech, však dění v celé naší vlasti sleduji poctivě.

Zdravím a prosím,

uveřejněte apel pana A. Baudyše! Jde o všechno!

Ahoj kamarádi a kamarádky,

situace je vážnější, než si možná myslíme (-te), viz čerstvě schválený tzv. "pandemický zákon". Zdá se, že světové zednářské mocnosti už utahují šrouby naplno, a naši poskoci ve vládě (ANO, socani a podobná pakáž) a v parlamentu (feťáci, pardon, piráti) jim dokonale jdou na ruku.

Musím odpovědět s. Věře Kučerové (ZDE), místopředsedkyni OV KSČM RK (a podobným funkcionářům či členům).

Máte pravdu. O tom, kdo povede stranu, rozhodují delegáti, členové KSČM. Stejně souhlasím o vnitrostranické diskusi. Ale to by se myšlenky, náměty, ale i ti, co je chtějí vysvětlovat, museli do struktury a informací strany dostat. Zaznamenala jste, že by se názory, návrhy marxistické skupiny i mladých někdy nějak dostaly oficiální cestou z ÚV do okresů a ke členům?

Mgr. Jaroslav Špaček, Zábřeh