Je zajímavé sledovat, kterak jsme se vrátili do časů starého Říma, z hlediska toho, co si nechají Římané libit, je to bez debat.

Elity (politici, podnikatelé, novináři, komedianti, vojáci, vědci, učitelé, sportovci atd) se nechají za pašalíky ponižovat, kdyby to v Bruselu nařídili, tak by klidně jak za časů Caliguly, udělali z europarlamentu bordel (v podstatě to tak již je) a politici, by klidně nabízeli svoje ženy za peníze, momentálně nabízejí cizí ženy občanů barbarům a k tomu peněžité dary.

2020 11 28 04

Hovoříme-li dnes zcela zásadně o nutnosti a potřebě nového národního obrození, musíme znovu oživit fenomén tzv. buditelů. Buditelé si kladli za cíl „probudit“ spící národ. Otevřít mu oči. Existuje dnes v našich lidech cosi jako „naučená bezmocnost“. A právě tu teď pozoruji u drtivé části naší společnosti.

2020 11 28 04Vyzval mě nepřímo svými kecy vlastizrádce a kolaborant Herr man. Přesně Daniel Herman, kdysi k hanbě slušných občanů České republiky ministr kultury, nyní nadále agent vlivu sudeťáků usilovně pracující v jejich zájmu. A tak od nich dostal medaili.

2020 11 28 04Velmi vážení soudruzi, soudružky, přátelé,

v těchto dnech mají sudeťáci sraz, Daniel Herman převzal ocenění, pronesl pár slov, mimo jiné i toto:

Staleté soužití Čechů a Němců, křesťanů a židů v českých zemích se před 70 lety zdálo trvale zničené.

2020 11 28 04Některá srovnání, byť stručná, vypovídají mnohem více než sáhodlouhé články, byť podepsané slovutými profesory. Ovšem, lze si tak položit principiální otázku, kvůli čemu jsme vlastně vstoupili do EU poč. května v r. 2004?

Velmi Vážení soudruzi, soudružky, přátelé,

odeslal jsem dopis M. Jurečkovi z KDU-ČSL.

2020 11 28 04Dobrý den,

zaznamenal jsem zprávu o tom, že by KDU-ČSL ráda prosadila zákon, návrh, na snížení důchodů komunistům a představitelům tehdejší moci. Opravdu chcete toto téma položit na stůl? To byste museli snížit důchody i vašim seniorům, pokud si vzpomínám, tak lidovci přece byli v Národní Frontě.

2020 11 28 04Jens Weidmann (*1968) je německý ekonom, prezident Deutsche Bundesbank a předseda Představenstva pro mezinárodní platby. Jde, dle britského komentátora Davida Marshema “chladným kurzem k německé kancléřce Angele Merkelové”. Americký ekonom a publicista Paul Krugman (*1938) pokračuje v charakteristice Weidmanna ještě dál, říká, že “Weidmannův celkový postoj je cílen snahou zničit euro”.

2020 11 28 04Rozhovor s Ivanem Kratochvílem dne 29.6.2021 ZDE + rozhovor dne 3.7.2021 ZDE

Členové ANS se dne 28.6.2021 dozvěděli, že byl z vězení propuštěn Ivan Kratochvíl, protože byl avizován jeho rozhovor na Svobodném rádiu. Jelikož byl pan Kratochvíl propuštěn, podepsala ANS darovací smlouvu se spolkem ZEM – DOM, IČ  06827039, který dle článku II., bod 6 g, „pomáhá lidem v tísni“.

Please publish modules in offcanvas position.