DATA Z BRITÁNIE A NĚMECKA DOKAZUJÍ: JE TO PANDÉMIE OČKOVANÝCH

2020 12 01 03P.C. Roberts (překlad Mgr. Lubomír Man, Zdroj)

Čerstvá data Bezpečnostní zdravotní služby (Health Security Agency) Velké Británie dokazují, že v době 2020 11 17 0325.10.─21.11. se neočkovaní občané...

podíleli na všech kovidem nakažených 39 %, na všech hospitalizovaných 34 % a na všech zemřelých 19 %.

Zatímco očkovaní se na všech v Británii nakažených podíleli 61 %, na všech hospitalizovaných 66 % a na všech zemřelých 81 procenty, píše v komentáři Paul Craig Roberts.

2021 12 01 04Přiložená  tabulka (zdroj) dokazuje, jak zde od 43. do 46. týdne letošního roku stoupal ve třech uvedených kategoriích (nakažení, hospitalizace, smrt) podíl očkovaných (červená barva), na úkor neočkovaných (barva modrá).

S takto vyvíjejícím se stavem věcí (a při pohledu na zobrazenou tabulku), se může lehce stát, že očkovaní budou požadovat, aby jim v zájmu nešíření své infekce mezi neočkované bylo na pár měsíců dovoleno zůstat doma.

Zdravotnická data z Německa dosvědčují totéž, co data britská. Protože „vakcína“ ničí vrozený lidský imunitní systém, činí lidi vnímavějšími na onemocnění nejen Covidem, ale i dalších virů a nemocí. Takže i v Německu platí, že federální státy s nejvyšší proočkovaností vykazují i nejvyšší podíl tzv. nadměrných úmrtí. „Toto je třeba vyjasnit“, žádají dva němečtí statistikové. A to ještě předtím, než budou přijata jakákoli další politická opatření, namířená na ještě vyšší proočkovanost lidu.

A v Izraeli to není jiné. Ale paranoidní Izraelci nenaslouchají: Bojte Se! Strach! Bojte Se! (ZDE)

Uprostřed listopadu informovala americká agenura Associated Press (AP), že navzdory velmi nízké pročkovanosti vykazuje Afrika jen zcela nepatrný počet případů onemocnění na Covid. Jen 6 % lidí zde bylo očkováno a Světová zdravotnická organizace (WHO) označila Afriku za Covidem nejméně postiženou oblast světa.

Please publish modules in offcanvas position.