Komentář Našeho Restartu k reakci na zveřejněný článek «jakéhosi p. Hnízdila»

Aneb jak to dopadá,
když se na svět pohlíží vzhůru nohama.

V souvislosti s čl. Dr. Hnízdila (ZDE) Náš Restart obdržel do pošty následující názor (ZDE). Dovolím si k tomu zaujmout stanovisko skrze komentáře podstatných myšlenek ing. S. Duška, tedy autora nesouhlasného stanoviska.

Prosím, nevěnujte pozornost tomuto článku. ►Prosit lze o leccos. Třeba, aby prosba ing. Duška zůstala nevyslyšena. Naprosto zásadní nedostatek postoje ing. Duška k čl. Dr. Hnízdila zní: síla argumentace byla nahrazena argumentem síly.

Je to jen snůška fabulací bez doložených a relevantně ověřitelných faktů. ►To samé lze říci o postoji ing. Duška vůči Dr. Hnízdilovi. Autor krit. postoje neuvedl jediný, byť jen trochu přesvědčivý protinázor. Zato se ale uchýlil k pojmům primitivismu, pokleslosti či manipulace. Až příliš nápadná shoda autora výtky vůči Dr. Hnízdilovi s dnes a denně omílanou korona-propagandou v ofic. sdělovadlech.

Obsahová i rétorická úroveň je velmi primitivní a pokleslá. ►Osobně to vnímám stejně, nikoli však ve směru Dr. Hnízdila, ale ve směru autora nesouhlasného postoje. Tím více tak soudím, že ing. Dušek vlastní argumentaci vůbec nesdělil. Vylití škopku špíny neznamená, že má protistrana pravdu.

Jde jen o nakopnutí problému, bez schopnosti přinést řešení. ►Ale právě tohle ve svém postoji předvedl autor stížnosti, nikoli Dr. Hnízdil.

Tím, že budu děsit, mám šanci být mediálně slavný a o to autorovi jde. ►Ten, kdo děsí a "proslavuje se" ve sdělovadlech, není Dr. Hnízdil, ale naopak ofic. propaganda NWO. Tedy ten, kdo je uplacen jidášským grošem.

Kdo je pan Hnízdil? Já netuším. ►Zde je nápověda, aby to ing. Dušek pochopil. Osobně postupuji tak, že mám-li k někomu nesouhlasný názor, předem si zjistím co nejvíce údajů o osobě, vůči které se vyhrazuji. Zde očividně ing. Dušek selhal, protože, dle jeho slov netuší, kdo je ten, jehož si dovolil kritizovat. Osobně jsem vždy zastával stanovisko, že když nevím, raději mlčím.

Jakou má epidemiologickou nebo mikrobiologickou vědeckou minulost? ►Tak rozhodně má Dr. Hnízdil ke zdravotnické tématice blíže než ing. Dušek.

Uvedený článek svou úrovní odpovídá argumentaci politika, který ve své omezenosti netuší, v čem je vlastně problém. ►Zde sedí příměr: podle sebe soudím tebe.

Pokouší se tady vytvářet jakési konspirační teorie s cílem manipulace a odvádění pozornosti od skutečných problémů, o jejichž řešení nemá ani tušení. ►Dr. Hnízdil se vyjádřil více než srozumitelně ve smyslu řešení, zato ing. Dušek není schopen ani té konspirace, o kterou se jízlivě otřel.

Distancuji se od obsahu tohoto článku a vyjadřuji nesouhlas s jeho uvedením na webu NÁŠ RESTART. ►Každý má právo na svůj os. názor. A Náš Restart vždy zveřejňuje i nesouhlasné postoje. Avšak zdůrazňuji, Náš Restart si vyhrazuje právo zveřejnit vše, co zapadá do rámce Vyššího principu mravního, a čl. Dr. Hnízdila jednoznačně do onoho rámce patří, protože říká PRAVDU.

Správce webu Náš Restart

Please publish modules in offcanvas position.