NEVEŘEJNÁ DISKUSE    Dotazy a příspěvky ke zveřejnění nám zasílejte na e-mail nas-restart@yandex.comZa provozování webu se musí platit, prosíme případné dárce o příspěvek na účet 0529639103/0800. Děkujeme!

POSTESKNUTÍ NEJEN JEDNOHO Z NAŠICH ČLENŮ!

DOPIS ADRESOVANÝ SPRÁVCI WEBU NÁŠ RESTART V. VÁCLAVÍKOVI

Vážený a milý příteli Václave,

děkuji za zasílání diskuse, které se účastníš s našimi slovenskými přáteli. Jejich a samozřejmě i Tvoje názory jsou pro mě velmi zajímavé, někdy i poučné a je na co odpovídat a diskutovat. Určitě se k té diskusi a některým tématům brzy vrátím.

Nyní však Ti píši především proto, že tento týden ve čtvrtek jsem pozván na plenární jednání našeho okresu a po dlouhé době, tam přijdu naprosto bez jakýchkoli informací o jednání pléna ÚV nebo o čem bylo jednáno a jaké závěry byly přijaty na akci svolané s. Kvacskaiem a spol. Neozval se ani s. Dušek, ani s. Skála a jak jsi mě informoval, nemáš žádné aktuální informace ani Ty.

2019 08 13 01ž delší dobu si připadám jako blbec, který prosí, nebo lépe řečeno žebrá o informace. Zcela upřímně Ti píšu, že už mě to nebaví - já si nechci hrát na nějakou konspiraci - já nechci bojovat proti straně, já chci pomáhat k očistě strany od těch lidí, kteří ji poškozují, od okresních výborů počínaje a ÚV konče.

Já se chci dozvědět, co dál v Našem restartu, co budeme dělat, je tady otázka placení členských příspěvků - příprava VČS a okresních konferencí? Celé to vedení /nebo dvojvedení/ Restartu se chová jako TAJEMNÝ HRAD V KARPATECH. Jestli to celé zkrachovalo? Tak je to potřeba říct nám všem, kteří tomu podle svých možností pomáháme!

S pozdravem Čest práci Josef Albrecht